Чао, мамо...И да слушаш!!!

  • 1 960
  • 44
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С тези думи ме изпрати днес на работа голямата ми дъщеря .
Предисторията: Всяка сутрин се разделяме пред градината с различни пожелания, отправени от мен към тях и обратно. Васи се ограничава с „Приятна работа, мамо”, но Дени си измисля разни и разнообразни, в зависимост от това, какво съм споделила у нас...”И да ви работи телефона”, „Да напечелите много парички”, „Да не караш със 100”...Сутринта, обаче, явно са забелязали как баща им закачливо ме шляпва през ръката, когато посегнах към портфейла му. Шушукаха си двете, кикотиха се и накрая Васи се престраши да попита „Тате, ти защо пляскаш мама?” и неговия отговор „Ами не слушка!” Joy
И така...детето ми пожела да слушам, а на мен цял ден ще ми е ухилено и весело. Не, че се е случило кой знае какво...

Как ви изпращат вашите наследници? Дават ли ви наставления или вие им изземвате това право с изпреварваща лекция? Laughing

# 1
  • Мнения: 1 232
душици Hug Flutter,всеки ден се наслушва човек на различни бисери,ама нали възрастните сме с обременен мозък бързо забравям,все пак последните за който се сещам  са -да изкараш повече парчки за играчки,като се прибера довечера бебето да е в къщи,до кога ще чакам Joy

# 2
  • Мнения: 1 134
Изпраща ме с целувка и думите: "Лека работа, да кажеш на шефа, че му пращам поздрави и да не те ядосва!"  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 520
 Grinning, сладури.
Моя тази седмица постоянно ме изпраща на изпит и вика: "Ти сега отивай на изпит."
Грижи се най-отговорно за моето образование.  Hug

# 4
  • Мнения: 990
Сладуранки са твоите деца  ДЕ ВАня , смях се от сърце на пожеланието им.Моите деца са още малки за подобни словесни излеяния ,но пък дават данни да са много приказливи.Няма да се учудя ако някой ден и аз получа съвет да слушам повече   Wink ,като знам колко опърничава съм всъщност  Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 229
Мен малката ме изпраща сутрин с пожеланието "И да караш внимателно" придружено с въздушна целувка, чула го е от баща си и сега ми го напомня ежедневно,

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
На мен и двете ми пожелават лека и приятна работа, хубав ден, успех... Забавлявам се обаче на пожеланията, които Габа отправя към сестра си.
Малко предистория: Понякога сутрин оставяме Виктория пред училище и двете с Габа продължаваме към детската градина. Веднъж Виктория не чу пожеланията на сестра си и съответно не й отговори.
Оттогава, за да не изпусне момента, Габриела започва да нарежда разни пожелания поне километър преди да стигнем до училището на сестра й - за да има време да изреди всичко и да получи съответния отговор.

# 7
  • Мнения: 2 891
"Лека нощ" ми пожела наскоро Simple Smile

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А за това, което те си пожелават и въпросите от рода на "Ще ти бъде ли мъчно за мен?" не ми се говори. Те ходят в една и съща ДГ, играят винаги заедно на двора...Общо взето, само спят всяка в групата си. Ама като започнат да се разделят сутрин - целувки, прегръдки, наставления... ooooh! Драма...

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
 Simple Smile
тъй като утре заминваме за египет, а дребосъка е в Пловдив при баба си, снощи като се чухме по телефона и ми вика: И да не влизаш на дълбокто да не се удавиш  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 211
ами пожелава ми приятна работа, а пък аз на нея весел ден. но едно детенце от групата й постоянно казва на майка "да слушаш"
най са ми сладки като почнат да се поздравяват с някое приятелче от групата, да си приказват и да се кикотят. направо не ми се тръгва на работа

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Лека нощ" ми пожела наскоро Simple Smile

И "приятна вечер", също.
Но вече почна да свиква, че се казва хубав и приятен ден  Hug

ДЕ ВАня имаш сладурки   Grinning

# 12
  • Мнения: 533
Обикновено ми пожелава приятна работа и изпраща поздрави поименно на колегите ми  Laughing. Понякога аз и казвам "и да се наиграеш с децата", а тя отвръща "благодаря, ти да се наработиш"  hahaha

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Те, че са сладурки, сладурки са Flutter, ама нямам нерви понякога да им изслушам целия репертоар сутрин...Пък и следобяд...Менюто ми го съобщават всяка поотделно, сякаш им е готвено персонално за тях. Кукленият театър вчера ми беше разказан подробно и от двете ooooh!

# 14
  • Мнения: 8 505
Аз съм тази,която казва нещо на раздяла в яслата.Но сутрин реровно изпраща баща си с "Чао,тате!Пак да дойдеш!" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт