Фризьорски салон

  • 4 991
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Може ли да ми препоръчате добър фризьорски салон в София,който да бароти с професионалните бои на Лореал и да ми кажете колко горе-долу ще ми излезе-боядисване,подстригване и сешоар(защото на някой места имат нещо като "пакетна"услуга)
Мерси предварително. Heart Eyes

# 1
# 2
  • Мнения: 4 053
Кало в Младост 1 а
за кичури и подстригване и другите екстри ми излиза 80 лв

# 3
  • София
  • Мнения: 141
Мога да ти препоръчам моята фризьорка. Аз съм много доволна. За цените ми е малко трудно да ти кажа, само за подстригването съм сигурна - 10 лв., мисля, че и сешоарът е някаде там. За боядисването не знам.
Казва се Беба и се намира срещу Центъра по хигиена, в едно малко гаражче Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 407
Диди- салон Ферия, в Мл 2 до РУма!

# 5
  • Мнения: 562
Салона на Васил Атанасов на "Фритьоф Нансен" и "Петър Берон" до НДК. Магьосник е! На телефон 9800987 ще ти отговорят на всички въпроси.

# 6
  • Мнения: 2 229
И на мен щеми е полезна темата, търся си добра фризьорка...

# 7
  • Мнения: 274
Тино от  TINO HAIR & MAKE UP. Салона се намира в близост до Мола на Стамболийски.Работят с Лореал. Тино е професионален фризьор и гримьор. Учил се е от най добрите в Бг и по света. Услугите за които питаш завися от това колко ти е дълга косата и колко бои ще отидат. Аз ползвам карта  с отстъпки там, така че точно не мога да ти кажа цената. Препоръчвам Тино горещо. Можеш да идеш и да се довериш напълно със затворени очи. Изписах толкова, защото ми е писнало от разни аматьорчета и разни лелки " с много опит" в бранша, които постригват  още в стил от времето на бабите им и знам какво е да търсиш професионалист.Ето координоти на Тино и на салона тел 0898585857
ул. Средна гора 49
www.tinohair.com

# 8
  • Мнения: 1 771
Тино от  TINO HAIR & MAKE UP. Салона се намира в близост до Мола на Стамболийски.Работят с Лореал. Тино е професионален фризьор и гримьор. Учил се е от най добрите в Бг и по света. Услугите за които питаш завися от това колко ти е дълга косата и колко бои ще отидат. Аз ползвам карта  с отстъпки там, така че точно не мога да ти кажа цената. Препоръчвам Тино горещо. Можеш да идеш и да се довериш напълно със затворени очи. Изписах толкова, защото ми е писнало от разни аматьорчета и разни лелки " с много опит" в бранша, които постригват  още в стил от времето на бабите им и знам какво е да търсиш професионалист.Ето координоти на Тино и на салона тел 0898585857
ул. Средна гора 49
www.tinohair.com

Добре ли подстригват. Аз ходих в един реномиран салон и срещу 20 лв излязах с дупка от едната страна. Не посмях да кажа да ми направи корекция, че и без коса можех да изляза Wink.
Моята коса е права и всяка грешка на фризьора си личи.

# 9
  • Мнения: 246
Много съм доволна от моята фризьорка, всички ме питат с какъв цвят се боядисвам, и вчера като я питах се усмихна и каза че всищност прави смес от три цвята за да постигне моя - аз исках естествено и нежно кафяво, като моя си истински цвят.  newsm03 Работи с професионалните бои на Лореал. Вчера боядисване, постригване на етажи и сешоар, с който ми направи прическа, която едва ли ще успея да си направя вкъщи, ми излезе 80 лв. Друго, което ми харесва в нея е че не цели да си продаде продуктите и услугите. което ме дразни в повечето фризьори. Например отивайки при нея исках кичури, които тя отказа да ми направи, защото косата ми е слаба, тънка и още повече ще я изтормозя. Не ходя всеки месец да се боядисвам, защото според нея няма смисъл, расте много бавно и на 2 месеца е достатъчно, пък и така си щадя косицата повече. Ето сайт:

http://manhattanstyle.biz/

Салона е в центъра. Ако някой си записва час нека да е при Ива, другата нещо не ми хареса как работи.


 newsm10

# 10
  • Мнения: 274
goldenova отиди в Tino hair & make up с дупка на косата няма да излезеш сигурна съм, и дори съм убедена че няма да имаш забележки. Довери ми се   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 771
goldenova отиди в Tino hair & make up с дупка на косата няма да излезеш сигурна съм, и дори съм убедена че няма да имаш забележки. Довери ми се   bouquet
Благодаря ти за мнението. А при кога би ме посъветвала да си запиша час?

# 12
  • Мнения: 274
goldenova запиши си час при Тино, салона е негов, другите там са асистент фризьори, за тях също си има клиенти, при тях и цените са по различни от цените на майстор, те се водят калфа мисля. Ти търси Тино.Айде и да разкажеш какво е станало  smile3503

# 13
  • Мнения: 1 003
салона на Капанов в Борово, майстора се казва Марин. тел. е 9586166
постригване и боядисване излиза към 50-80 лева

# 14
  • Мнения: 150
Момичета днес ходих при Тино - Tino hair & make up- и съм страхотно доволна.  Peace Попринцип отида ли на фризьр няма значение какво искам- все ме правят както си знаят.Сега отидох без да знам точно какво искам ,но излязох от салона със страхотна прическа. А Тино е пич и определено си разбира от работата.
ПРЕПОРЪЧВАМ горещо за тези, които си търсят фризьор.Благодаря на Huliya   bouquet
www.tinohair.com

Общи условия

Активация на акаунт