Каква диета мога да пазя докато кърмя?

  • 676
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Каква диета мога да пазя докато кърмя,защото знам,че не е никак желателно ,а имам да свалям цели 25кг  doh А също може ли да се спорува свободно всичко докато се кърми?

# 1
  • Мнения: 252
neznam da moje da se pazi dieta, no az hodia na aerobika 1,2 puti sedmichno i tova ne mi se e otrazilo na kurmeneto.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 479
Аз не ям нищо сладко, почти нищо тестено, старая се да спазвам не точно НВД, но поне разделно хранене. Не вярвам липсата на сладкиши и теста да се отрази на кърмата, поне засега няма проблем   Thinking

# 3
  • Мнения: 814
 И аз съм на мнение, че ако се лишиш от сладкото и тестеното няма да се отрази на кърмата, но на килограмите- определено ще се отрази

# 4
  • Мнения: 438
Съставът на кърмата не се променя кой знае колко, независимо от това с какво се храниш, т.е. ако спазваш диета си е за твоя сметка и следователно ти ще отслабнеш (не детето). Но все пак недей да гладуваш, защото няма да ти се отрази добре със сигурност. А за спорта не мога да кажа нищо, от отдавна спортувам само с количката в парковете  ooooh! И най-важното - търпение Wink За да влезеш във форма след раждане си трябва време, каквото и да правиш не става за месец. Желая ти успех  Hug

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Опитвам се да се храня разделно-кърмата си ми е ок Peace!

# 6
  • Мнения: 386
Аз не ям нищо сладко, почти нищо тестено, старая се да спазвам не точно НВД, но поне разделно хранене. Не вярвам липсата на сладкиши и теста да се отрази на кърмата, поне засега няма проблем   Thinking
  newsm10 Абсолютно подкрепям......Аз съм на разделно хранене, старая се да се храня със разнообразна здравословна храна и плодове....По слаба съм от преди да забременея а кърма имам много.....Никакви тестени храни ,пържено и сладкарски изделия освен сутрин с кафето по един шоколад LZ вместо цигари а като е сутрин не се лепи..последно хранене в 18 часа и в 10 една биричка... 49 кг съм 166 и на фитнес един път седмично  Mr. Green че няма кой да гледа бебето да ходя по - често,

Общи условия

Активация на акаунт