за черните точици от скубането на вежди?

  • 841
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте:) Днес, докато си седях пред огледалото чудейки се  какъв нов проблем да си измисля      Outta Joint...реших че ме дразнят черните точици, които се получават точно там където е бил косъма...получава ми се само на веждите.... дали има начин да се справя с тях, ако някоя знае да сподели...

# 1
  • Мнения: 405
Хм...аз не съм забелязала на себе си подобни, освен ако нямаш предвид новите косъмчета , които поникват на мястото на старите.. те ми изглеждат в началото като черни точици, ама сегашната ми пинсетка всичко хваща!  newsm10

# 2
  • Мнения: 5 315
Освен веждите да са ти много чъмни и дебели и затова да се получават.

# 3
В никакъв случай недей да проявяваш нездрав интерес към тези точици ... аз съм го правила и резултатите от това са : спукан капиляр (от 2години) и болезнени ранички Simple Smile няма спасение

# 4
  • Мнения: 1 527
Не знам да ли съм те разбрала правилно.На мен също ми се получават черни точици,все едно има косъм,но няма,Реших си проблема-изстисквам ги.Иначе преди  създаваше илюзията,че веждите ми не са оскубани като хората.Не знам на какво се дължи това.

# 5
  • Мнения: 100
това с изстискването и аз съм го пробвала, но не вреди ли прекалено много на кожата?  newsm78 ...на мен тези точици ми се появяват и на ръцете и даже с ексфолиране не се махат, няма спасение май Cry

# 6
  • Мнения: 1 527
АЗ го правя след душ обикновенно,излизат по-лесно.НЕ знам дали вреди на кожата,все пак като отидеш на козметик също те истискват..След това се мажа със спирт.Нямам проблеми.

# 7
  • Мнения: 100
мерси, ще се възползвам от съвета Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
С ъгълчето на пинсетата се се отстраняват много лесно. Peace

# 9
  • Мнения: 4 770
За да не става така, недей да изтъняваш много веждите, защото после оскубаното може да стои като изцапано. Предполагам че в това е проблемът. Flutter

# 10
  • Мнения: 928
Една приятелка имаше същия проблем и тя го решаваше козметично-нанасяше много тънък слой фон-дьо тен с цвета на лицето си точно върху зоната с черните точици.Ефекта е страхотен-не си личи въобще Peace

Общи условия

Активация на акаунт