СЪВЕТИ ЗА КУПУВАНЕ НА КОЛА ?

  • 14 149
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 16
Имаме дилема каква кола да си купим, моля за вашите съвети
Изисквания към колата:
1. Да не гние/ ръжда мъжда без тия/
2.Да има климатик
3.Да е 100-120к.с, бензин
4. До 5000лв / +-/ може малко отгоре
5.Ако може след 94-95г година

Досега сме с Пежо 306 93г което се продава на промоция  Simple Smile

# 1
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Какво ще кажеш за Ауди В4?

# 2
  • София
  • Мнения: 16
И аз към това съм се насочил ама жената иска хечбек и тва е Да вози хладилници че в седана не ставало Аз и казвам че кола с тия параметри хечбек няма

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И аз към това съм се насочил ама жената иска хечбек и тва е Да вози хладилници че в седана не ставало Аз и казвам че кола с тия параметри хечбек няма
А,трудна работа тогава,друг вариант -Ауди купе но с 3 врати..........

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Извинявам се, ама тази кола, която в България хората са свикнали да наричат Ауди B4... А по принцип е Ауди 80 Авант (или така наречената втора серия на 80-ките)... Принципно e комби, не хечбег... Аз всъщност, май не съм виждал В4 хечбег... Има ли такива...? Разбира се, има и седани... Ама комбитата са мнооооого повече... Така че, не хладилници, ами и мини купър може да влезе в багажника им...
За справка... Ето как изглежда... И така, така или така...

# 5
  • Мнения: 46 437
Анакондьо, да, така е  Peace
Има седани, има комбита, има и хечбек, но с 3 врати.
Седана го изключвам като вариант, комбито откровено казано си е жива катафалка, що се отнася до 3-те врати, аз нямам нищо против, но мъжът ми има Twisted Evil пък и са над тавана ни от 5000 лв.  Rolling Eyes
От друга страна, дори да се навия на седан ми се струва глупаво да си продадем колата, която е '93 г. и да вземе друга, '89-'90 г. Crazy


За 5000 лв. има перфектно Пежо 306, '96 г., 1.6, 90 к.с., 5 врати, всички екстри  Crossing Arms

С 2 думи, аз съм съгласна на всичко, което НЕ е Ауди, а мъжът ми САМО на Ауди  Sick

Оффффффффффффффффффффф ...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Еееее, ти пък и ти сега...
В4 с три врати... Няма такова животно...
Нито пък 89 година... Wink

# 7
  • Мнения: 46 437
За 5000 лв. не виждам как ще вземем В4, до обикновено 80 ще опрем, а за тия пари- тия години  Confused
И както и да го гледам едно е '96 г., съвсем друго преди '93 г., да не говорим за дизайна  Rolling Eyes


Наистина ли няма хора, доволни от друга марка, пишете Praynig

Мъжът ми спи, като стане утре ще види какви съм ги надробила в темата му tooth  box

# 8
  • Мнения: 674
За тези парички Никол може да вземете vw пасат 2000куб.см. да речем 95-96г. голяма кола с климатик не гние и е мнооогоо комфортна. Много са хубави деверът е с такава и е много доволен.
А и vw и ауди са си от едно семейство така каза мъжо... newsm78 newsm78

# 9
Колите, които гният най-малко са Ситроените. Имаме Ситроен от около 5 години и няма нито едно петънце ръжда по него. Само на едно място, тъй като леко го одрах на едно място, му се е обелила боята и ще трябва да го боядисам, за да не започне да ръждясва.
За толкова пари може да си вземеш една ксантия ( бензин).

# 10
  • София
  • Мнения: 16
Еееее, ти пък и ти сега...
В4 с три врати... Няма такова животно...
Нито пък 89 година... Wink


Има има И се казва "Купе"
http://i7.ebayimg.com/02/m/000/7a/27/9bad_27.JPG

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 19:02 от Анакондьо

# 11
  • София
  • Мнения: 3 645
За тези парички Никол може да вземете vw пасат 2000куб.см. да речем 95-96г. голяма кола с климатик не гние и е мнооогоо комфортна. Много са хубави деверът е с такава и е много доволен.
А и vw и ауди са си от едно семейство така каза мъжо... newsm78 newsm78
Подкрепям- Пасат-а си е много добра кола/баща ми и брат ми признават само VW аз лично съм с Фиат-типо Laughing/
Баща ми вече 4-та година е с такъв Пасат и е много доволен/ама е дизел-но това не мисля че е от зналение/

Ето да придобиеш представа като модел
http://a82563.obiavi.portal.bg/_Vw_Pasat_Kombi1.6_Tdi.html

# 12
Къде ще намерите Фолксваген след 95-а за 5 хиляди?

# 13
По Горубляне (преди 4 дена бях там и доста обикалях) и по форумите на АУДИ се моткаха Б4-ки за около 5 хил. лева. Така че не е невъзможно.

По повод на пасатите сравнен с Б4-ката нЕма смисъл... по-добре е Б4 (няма да изброявам + -совете че няма да ми стигне мястото) Ако 'ше е Пасат-ор да е след 96-та ма там не влизате в бюджета.

По повод гниенето АУДИ-то което карам е 83-та година... ела да го видиш колко е "изгнило"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green дори и одрано на места...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Иначе хечбек с 4 врати Фиат Браво (или Брава беше 'се ги бъркам) еФтини и 95-98 може да се жлезе в този бюджет. Другата алтернатива за която се сещам е СЕАТ Толедо но и двете на фона на АУДИ-то бледнеят.

Не знам какво не му харесвате на АВАНТ-а но е страхотна семейна кола, с която винаги може да си прекарвате хладилници, печки и т. на т.

Да не говорим че като цяло немските коли си даржат цените с годините за разлика от френските и други подобни...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт