За децата в домовете за медико-социални грижи?

  • 4 222
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Някой има ли информация за София, пълни ли са домовете?
Знам само, че са 3 и се намират в Зона Б5, Лозенец и Захана фабрика! Confused  Tired

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 10:18 от Maia Stoitseva

# 1
  • Мнения: 572
Извинявам се за грешките в правописа!

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
писах ти на лс

# 3
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Някой има ли информация за София пулни ли са домоете?
Знам само, че са 3 и се намират в Зона Б5, Лозенец и Захана фабрика! Confused  Tired
Ако питаш за домовете за Медико социални грижи има списък във форума за благотворителност- подфорум на майки бъдещи и настоящи. А дали са пълни и какво точно означава пълни- не знам.
Имаш някакъв проблем? Пиши може да се намери някакво решение.

# 4
  • Мнения: 572
Проблемът е, че вече не намирам сили! Възхищавам се на вас и ви благодаря за подкрепата(макар и виртоална)
Силите ми тряват за да се държа пред семействотоми, а само аз си знам как съм. от нидъде никаква информациа никои не ми дава, а и аз незнам какво да питам ooooh!    Cry

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Сега прочетох другите ти постове. Напоследък все по- радко влизам. Спина бифида има различни по тежест на заболяването степени. Искаш ли да се видим? Къде живееш? Аз съм в Красна поляна. Трябва да поговориш със специалист. Мисля, че можеш да се справиш с отглеждането на различното детенце. При тебе то има много по- големи шансове от която и да е институция. В коя болница е сега? Смятат ли да го опрерират? Консултирала ли си се с други специалисти? Искаш ли да те насочим към други специалисти? Може да ми пишеш и на лични. тел. ми е: 0896839242
Извинявам се, че пиша така концентрирано накуп всички въпроси и може би изглеждам странно и нездраво настоятелна Grinning Модератор съм на форума. Смятам, че ако не помощ поне подкрепа мога да ти дам.

# 6
  • Мнения: 572
yosarian   благодаря,
За съжаление степента на уврегдане нее никак малка и още ми е трудн да дам отговор на вупроса КАК ТАКА НЕ СА ГО ВИДЕЛИ?  а сега и от Агенцията за защита правата на детето са с вързани ръце! очаквам днес пак да ми кажат повече  за местата по домовете! Дали защото Вяра е на 17 дни и не им се занимава, или наистина няма места?  Само ако имаше 1 искра надежда, или 1 да кажеше има начин.....

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валя ти е писала
както ти писах ще говоря и с Лавендър
какво стана с майката на такова дете?
Валя, имаше и татко дето пишеше спец за това - останах с впечателние чего прознаваш - Тренд или как беше...

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не го познавам, но си пишехме по едно време. Той има и сайт за спина бифида. Ще го пътрся сега да видя как беше.

# 9
  • Мнения: 572
да Ви разкажа една малка история?
Когато бях в 8 месец на бременоста си очаствах със снимка в конкурса за списание (Моето бебе  аз) и там във Февруарския брои имаше една статиа за една майка и татко! Прочетох я и много ме натъжи защото имам сестра с малка дъщера и си представих как ще се чувствам ако нещо се случи на племеницата ми! за Мик не съм си ипомислила за мен! а сега седиа заедно със списанието и то ми дава сила вечер да заспиа за да имам сили  утре да се събудя. Трудно ми е да говоря! Очите ми текат непрекъснато, а около мен само малки деца! ОБИЧАМ ГИ ТЕЗИ МАЛКИТЕ!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 351
Има един дом във ж.к.Фондови жилища - не както си мислиш в Захарна фабрика.
За този дом знам, че всяко едно от техните деца е осиновено.Мога да ти дам адрес и тел.
  Но не ме сдаржа да ти пиша това, което мисля.
Имам приятелка с дете със спина бифида.Детето има две животоспасяващи операций.Сега е на три години и знам, че ако го бяха оставили при раждането в дом - сега това дете нямаше да е живо.
Ако го бяха оставили - никой в дома нямаше да се наеме да търси парите за операцийте.Никой нямаше да му прави рехабилитацийте.
Да това дете не ходи - но има реални шансове да проходи - нужни са пари и време.
Запозната съм добре със това заболяване и както и преди ти писах мога да те свържа с тази майка или, ако искаш да се срещнем.
Прекрасно знаем през какво минаваш - минали сме от там всички - по един или друг начин.
В коя болница е детето ти?

# 11
  • Мнения: 686
Предполаг си го прочела,но ако не си тук е описано подробно
http://bg.wikipedia.org/wiki/Спина_бифида

# 12
  • Мнения: 3 591
Само ако имаше 1 искра надежда, или 1 да кажеше има начин.....

Има майче има!

прочети това - ще ти даде сили.

# 13
  • Мнения: 1 193
Meyz бъди силна,живота ни не е това което сме очаквали,но винаги има неща за които да се хванем и да продължим. Hug

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Катина, дай координати на докторите с които е говорила и при които ходи твоята приятелка
ще има инфо във форума и за други майчета да им помогне!

Общи условия

Активация на акаунт