хидратиращ крем за лице

  • 6 030
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Момичета помогнете ми в избора ми на добър хидратиращ крем.Кожата ми е толкова суха,че чак се бели ooooh!Търся си наистина хубав овлажняващ крем.Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 27 524
Хидрафреш на Лореал.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз използвам сега един на Eveline...не знам дали точно така се пише newsm78...той е за много суха кожа и съм страшно доволна...  bouquet стува към 5 лв някъде и прави кожата гладка, мека и най-важното...добре хидратирана... Heart Eyes
Преди ползвах Happyderm на Loreal...и от него бях доволна, но като го свърших реших да сменя марката... Peace

# 3
  • Мнения: 103
Благодаря ви Hug

# 4
  • Мнения: 405
Nivea Soft  ми действа чудесно  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 17 407
Препоръчвам ти Авен- хидратиращ крем за суха, много суха и чувствителна  кожа. Мен той ме оправи миналата година, а имах и обрив.

# 6
# 7
Garnier Total Comfort(силно хидратиращ) или Total Fresh. Аз самата съм с невероятно суха кожа,която се лющи постоянно, но от както използвам тези двата нямам този проблем.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
От седмица ползвам Moisture Surge Extra Thirsty Skin Relief на Клиник, заедно с околоочното гелче Moisture Surge Extra Refreshing Eye. Нанасям ги след почистване на лицето с трите стъпки на Клиник /а третата е именно хидратиращ лосион или гел/. Доволна съм!
Ползвала съм и Хепидерм на Л`Ореал, както и серията за чувствителна кожа на Апотеке Шелер. От последната съм също доволна. Хепидерм-а на Л`Ореал ми действаше добре до едно време, след което кожата ми привикна към него и започнаха обриви.

# 9
  • Мнения: 4 770
24-часовият хидратиращ на AVON е също добър, дори и да не вярвате  Sunglasses

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
Garnier Total Comfort  Peace

# 11
  • Мнения: 17 407
24-часовият хидратиращ на AVON е също добър, дори и да не вярвате  Sunglasses

Потвърждавам. Не съм сигурна обаче дали е ефективен при много суха кожа.

# 12
  • Мнения: 1 616
"Водна енергия" на Орифлейм - бях скептично настроена, но резултатът е страхотен и се усеща още след първото нанасяне. Допълнително препоръчвам Интензивната хидратираща маска на "Българска роза".

# 13
  • Мнения: 4 770
24-часовият хидратиращ на AVON е също добър, дори и да не вярвате  Sunglasses

Потвърждавам. Не съм сигурна обаче дали е ефективен при много суха кожа.
Ами аз го ползвах, когато не ми беше толкова суха, но наистина добре хидратираше!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт