д-р Калинов Русе

  • 5 310
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 865
Знам, че д-р Калинов е педиатър с опит и мн. пациенти, но искам да попитам за вашите мнения и впечатления от него  .Интересувам се защото обмислям смяна на GPто на беба и засега той ми е един от вариянтите.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз го познавам от дете. Жена му също е лекар. И двамата са много добри диагностици. И до ден-днешен му звъня понякога по телефона за дъщеря ми, нищо че не съм там.

Но все пак само ти можеш да избереш педиатър.

# 2
  • Мнения: 14 133
И аз съм чувала за него доста добри неща от познати родители!!!  Peace Дано успееш а запишеш бебка, защото е наистина е с много пациенти.

# 3
  • Мнения: 1 735
Мен ме отряза много грубо , когато исках да се запишем при него. Бебка тъкмо се беше родила. Той се ядоса, че му се звъни чак след раждането на бебето(писнало му било от такива случаи) и т.н.
Може и да си е бил в правото, но тонът и начинът му на изразяване му бяха доста груби и арогантени.
Така и не разбрах, той дали подкрепя изключителното + дългото кърмене и късното захранване. Някой знае ли?

# 4
  • Мнения: 865
Благодаря момичета.Това което аз знам за него като педиатър е че рядко изписва антибиотици,което е добре имайки предвид масата от доктори които за едно кихане и са готови с "широкоспектърния"!

# 5
  • Мнения: 14 133
Благодаря момичета.Това което аз знам за него като педиатър е че рядко изписва антибиотици,което е добре имайки предвид масата от доктори които за едно кихане и са готови с "широкоспектърния"!
И личната на сина, д-р Койчева,и не се хвърля за дреболии на антибиотик.

# 6
  • Мнения: 487
И трите ми деца са при него - супер съм доволна!Подкрепя дългото кърмене и късното захранване и наистина трябва вече да е супер належащо,за да назначи антибиотик!Доколкото знам обаче от него,вече няма да поема толкова пациенти,че са му станали адски много и не може да смогне!До обяд ходи на домашни прегледи(с предварително записване),което според мен си е голям плюс!
А държанието му,за много хора е странно,просто защото не го познават - такъв му е начина на говорене и мен лично много ме кефи! Peace
Успех каквото и да решиш!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт