рак на матката

  • 7 437
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 291
Здравейте пиша ви за моята майка.Тя е на 49 години.Имаше плакване че ходи много често до тоалетната по малка нужда.Преди около година и откриха киста заради която пи противозачатучни, но не се спука.Беше в някаква обвивка и казаха че няма да се спука.Обиколихме около 10 гинеколози.В последствие имаше се оказа че има смъкване на матката, която казаха че трвбва да се оперира.Да се махне матката и 1 яйчник.Казаха трябва да се оприра-когато решите заповядайте.Отидохме и на консултация при д-р Йотов от Тина Киркова в частния му кабинет а той каза имате ТУМОР с РАЗСЕЙКИ И СРАСТВАНИЯ!!!Видя го на ехограф.Трябва да се оперирате веднага!Не мога да рабера как изведнъж от киста стана Тумор.Каза че той ще извърши оперцията.Моля кажете нещо искам да Ви кажа че цяялото ни семйство е в шок!Изобщо не можем да спим, а майка ми вече се държи така като че ще умре веднага на операцията..

# 1
  • Мнения: 3 423
първо много ти съчуствам и ти пращам една голяма прегръдка Hug

ако приемеш моя съвет-непременно идете на консултация в Раковата Болница-там са най най добрите специалисти,те ежедневно се сблъскват с подобни проблеми и най добре ще преценят състоянието на майка ти

аз съм правила операция там имах фиброаденон в гърдата и съм много доволна от специалистите там,защото преди това в тъпата Вита един мамолог обърка фиброаденона ми с киста .......................после в Раковата Болница казаха ,че само пълен некъдърник може да направи такава грешка
аз не го знам този д-р Йотов  newsm78но направи консултация и в Раковата а дали е злокачествено образованието може да се разбере след операцията ,като го изследват

успех,Бог да ви пази Praynig

# 2
  • Мнения: 47 963
моя приятелка на 35 години имаше рак ,доста време лекуваше  в раковата болница, но не беше доволна, и отиде  в майчин дом ,където я оперираха и сега е добре,възстановява се ( но й отстраниха  матката и яйчниците  Sad)
направете възможно най-бързи консултации  и на двете места, в такива случаи най-добре е да се направи бързо операция

# 3
  • Мнения: 2 103
Това преживявам сега и аз.
Майка ми е на 56 г. Оплакваше се от същото-често ходене по малка нужда и т.н. Отиде на бъбречен, той веднага я изпрати на гинеколог. Направиха операцията на другия ден. Всичко се случи за 48 часа. Наистина най-доброто е възможно най-бързо отстраняване на всичко. Чакаме и хистологията. Всички сме побъркани, объркани, зашеметени, отчаяни.
Тя въобще не иска да разговаря, да вижда хора, да прави каквото и да е. Много е трудно. Действайте бързо. Има и жени с такава операция от преди 10 г,които са си добре сега.
Много е трудно.  bouquet

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 11:33 от Наоми

# 4
  • Мнения: 686
Незнам много подробности,но на  моята стринка и е махната матката и яйчниците по същата причина преди 36год.И оттогава си живее съвсем нормално.Рак на матката не значи смърт,този рак се лекува успешно.
Успех и на вас.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
,този рак се лекува успешно.

хванат навреме и в начален стадии.

Консултация с д-р от Ракова б-ца и спешна операция или химио. Каквото лекаря прецени.

Много, много късмет на майка ти, edno_momiche  Hug

# 6
  • Мнения: 1 817
edno_momiche, kakvo stava s maika ti? Dano vsi4ko da e na red!  Hug   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 237
Майка ми е с извадена матка и яичници,беше на около 52 г.При нея обаче се откри след като получи кръвоизлив.Оперираха я в Раковата,няма разсейки,излекува се напълно.Сега е добре и здрава.Потърсете съвет от лекарите в Ракова болница,все пак тя е специализирана.И спокойно - наистина хванато на време се лекува ! Ето ти пример с моята майка.

# 8
  • Мнения: 1 291
Направиха й операцията, за щастие успешна, след около месец започна да се чувства добре, а ние сме щастливи

# 9
  • Мнения: 545
Чудесна новина! Дано всичко занапред да е ОК! Желая й здраве!

# 10
  • Мнения: 5 183
Страхотна новина!
Браво!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 817
Направиха й операцията, за щастие успешна, след около месец започна да се чувства добре, а ние сме щастливи
Mnogo se radvam! Dano ozdravee napzuno!  bouquet

# 12
  • Мнения: 47 963
браво! много се радвам!моята приятелка също е добре и сме мног щастливи

Общи условия

Активация на акаунт