За мами над 60 кг , забранено за слабички

  • 27 697
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Айде , на намаляването на кг.
Даваме на мами , които имат нужда от см. в ханша или бюста
Приемаме мами и над 80 кг. , и то с удоволствие  Wink , Матакосмата , това спец. за теб

Момичета , аз от снощи намалих храната , тази вечер вечерях само половин кг. снежанка вместо половин кг. от калоричната баница или разните му там вкусотии , които си приготвям и обожавам да изяждам в неимоверно количество

Айде , дебеланки , на борба с кг. наравно с мен  Wink

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз се записах на йога Simple Smile И скъпият ме посъветва да бягам... в локалното ... до вкъщи  Mr. Green Не е като да няма чуство за хумор Simple Smile

Иначе намалих храната, да, но трябва да увелича движението, пък аз нещо с това не се справям. На йога се записах, защото не мога от първия път да се запиша на кардио тае бо и да пукна на тепиха от сърдечен удар и задух едновременно  Crazy

# 2
  • Мнения: 4 138
записвам се в темата. срам ме е да кажа колко кила сьм. обаче ще гледам да докладвам всеки ден какво съм яла, белки почна от неудобство да се ограничавам. на писна ми съм казала колко кила съм

# 3
  • Мнения: 7 723
Жени, аз съм 60 кила  Embarassed
Мога ли и аз да се явавам всеки ден на отчет к`во ям и по колко  newsm78
Искам да стана 55- 56кг  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 926
И аз съм в отбора  Peace
Ама ме е срам да кажа колко кг. съм....
На зелева супа съм от вчера, откачам от глад...

# 5
  • Мнения: 2 534
Жени, аз съм 60 кила  Embarassed
Мога ли и аз да се явавам всеки ден на отчет к`во ям и по колко  newsm78
Искам да стана 55- 56кг  Crossing Arms
Ако паднещ на 59 - духваш в друга тема , разбрано  Peace

Матакосмата , няма да издам , ще кажем кг. ти , когато намалеят  Wink

**** , за какви кг. говорим , щом дори ни е срам да ги споделим

Ще взема да преименувам темата на
- за мами над 70 кг.  ooooh!


# 6
  • Мнения: 365
Ето ме и мен. от 48 кг сега съм 70. Имам чувството, че никога няма да си върна предишната фигура. преди ми се е случвало да пазя диети. Сваляла съм по 10-ина кг. Ама сега тези 22 ми се струват мнооооожко От днес съм на зелевата супа и не зная как ще издържа още 6 дни. Към 4 следобед спрях да я ям и предпочетох да си легна гладна. Сега ще видим гладна кокошка просо сънува ли?
Ама и аз като вас съм се заинатила и се надявам да постигна нещо. Стискам палци на всички.

# 7
  • Мнения: 190
Ей, значи и аз отговарям на критериите... Simple Smile
Преди няколко дена почнах разделно аз и никакво ядене след 7. Иначе от data.bg си свалих почти всичко, много се запалих, правя от дъжд на вятър я упражнения за корем, я някой кючек, че нали и кючеклийски упражнения има  Wink И плуване 2-3 пъти в седмицата. Само дето последните 3 седмици само един път ходих... Направо ме е срам!

Айде, успех на всички!!!

# 8
  • Мнения: 4 138
такааааааааааааа. качих се на кантара. 84,2 при ръст 165 Sickказвам ви го са да знаете кви тежки случаи има. на 28 бях 55 кила. пусти немски вурстчета и биричка...........не съм раждала, ама като се появи алекс baby_neutral бях 73 кила. за 7 месеца без малко съм качила демек 11 килограма #Cussing outналитам на шоколади като ламя, а преди не си падах по сладко.
така че ако не смъкна, поне ще взема приза мисис пухчо bowuu

# 9
  • Мнения: 326
И аз се записвам в темата-от 50кг.  сега съм 70кг.  Днес реших да не ям нищо друго освен една ябълка и един банан, но към 18часа не можах да издържа и се натъпках с луканка и много хляб, ужас, но и утре е ден.  От утре започвам по-сериозно-дано да издържа до 22часа и да успея да си легна така да се каже малко гладна! 

# 10
  • Мнения: 1 280
Ха ,ето ме и мен в отбора,аз съм 67...бях 73,600.На Нисковъгл. съм.не става с тази диета бързо,но се надявам да е стабилно,4е от йо-йо ефекти до гуша ми е дошло. А и аз си имам издънки ,не съм съвсем стриктна,оба4е като съм- не забравям да си го кажа! Преди 5 години бях 55-6,и много си се харесвах,сега целта ми е пак 55,оба4е....за тези 5 год, нали съм "пораснала",и мисля като наблюдавам как се вдижат нещата,4е когато стана пак 55,няма да изглеждам както тогава....Даже не знам как ще изглеждам...тази мисъл ме споходи днес,когато и аз реших да си измеря със сантиметър4ето мерките. Направо онемях от свинският резултат..Само гледайте:
    Преди-55 кила :                   Сега на 67 кила:   /със слабите сърца,да пият преди това валидол/
Т-64                                Т- 82
Х-94                                Х- 109
Цици- 100                       Цици - 103  
И двата резултата са след 2 раждания,така,4е това не минава за оправдание...Единствената разлика е,4е тогава съм била на 38,а сега съм на 43  Схващате ли къде е ку4ето зарито?
И в този ред на мисли...след като си излях душата...как ще стана пак както преди?За годините-няма как..ама ме4таните мерки..?  И там ми е мъката мили мой...Да не говорим,4е ми се иска малко по бързи4ко да се задвижа с това сваляне,ей го април-2 рожденни дни имаме,пролетта идва..а тук става горещо много бързо...не искам пак сланини да треса и да се 4удя с коя блузка по широ4ка да се  появявям.Поне ходя да спортувам..Плувам,и преди това на машините  се кикер4а,на кростренажора,на едно кулило,и на една пъте4ка...Правя и сауна,ама от нея не се слабее..Така,4е приемам вякакви идеи....имам предвид как да направя мерките както преди..
  По отношение на Новата ни теми4ка: Много и се радвам, и хи4 не смятам,4е трябва да се срамувате да си казвате килцата,или мерките... Нали затова сме тук,за да знаем къде сме и на къде вървим...Хай успех на вси4ки,пак ще намина..  bouquet

# 11
  • Мнения: 393
Айде да не ви отегчавам ... редактирам !  Sunglasses

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 00:40 от smetana

# 12
  • Мнения: 2 534
Цитат
Аз зная , че ще отслабна и , че отново ще нося предишните си дрехи .
Важното и вие да си повярвате .
Визуализирам си се с чехлички на висок ток , панталонките , шоколадов тен и къдрици поклащащи се над дупето !

Айде , успех !


И аз зная , че ще отслабна , някакви си 20 кг. отгоре , ще изчезнат яко дим , ... щом съм го решила   Wink
При мен е само шоколадовия тен , но искам август , като се излежавам на плажа , детето да не се срамува от мен , нито пък съпругът ми ... до август ще изглеждам супер ...
и това е , защото вече няма да се самозалъгвам ...
изглеждам зле , кг. ми тежат , не се харесвам  Crossing Arms

И от мен успех
Аз ще успея , надявам се и вие  Peace

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 00:13 от писна ми

# 13
  • Мнения: 872
То и аз се надявам да поослабна...Уж днес не съм яла много, но утре...
На моменти освирепявам от глад...
Успех на всички! И на себе си го пожелавам...

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Чакай и аз да се запиша при вас, да не вземете да забравите, че и аз се мъча с някакви си там 10-12 килограма.  Joy hahaha Joy
Но така съм се заинатила да ги сваля, че ще го направя, сигурна съм.
От средата на декември досега съм успяла да сваля 5 килограма (не питайте от какво - и аз не разбрах как стана! newsm78 #Crazy). Така че  - продължавам с вас.

За протокола - 65 килограма съм в момента, а бях 51-52. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт