Streptococcus pneumoniae в урината

  • 935
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 586
Здравейте! Днес си взех резултатите от стерилната урина и се оказа, че има Streptococcus pneumoniae в стойност над 10 на 5. #Cussing out До преди време се борих с Ешехерия коли, от която едвам се отървах, а сега пък това. newsm61 Доколкото разбрах дори не е типична за урината въпросната бактерия. Откъде се взе не ми е ясно. Shocked Говорих с док по телефона и тя ми каза да пия мечо грозде и на 19 март, когато отида да ми издаде 45-дневният болничен, ще  пуснем пак урина да видим как е положението. Не ми предписа антибиотик, защото вече три пъти пих заради е-коли, единия път дори стигнах до болница заради усложнения.Моля  се и сега да не се получи същото нещо, защото беше ужасно.  Praynig Sad А се все пак до раждането трябва да съм се изчистила напълно да не заразя бебчо. Cry
Някоя от вас имала ли е такъв проблем и ако да, как се справихте?
Благодаря!  :bouquet
:

# 1
  • Мнения: 5 228
Не съм имала подобен проблем, но на твое място бип пуснала ново изследване още утре, в друга лаборатория. Може да е грешка и напразно да се притесняваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Не съм имала подобен проблем, но на твое място бип пуснала ново изследване още утре, в друга лаборатория. Може да е грешка и напразно да се притесняваш.
Абсолютно. Трябва да пуснеш нова урина. Дано пък да са объркали нещо в лабораторията. 10 на 5-та говори за явна инфекция, ама малко ме съмнява при все 3-те антибиотика, които си изпила. Всъщност ти кога ги пи? Да не би случайно да са ти лепнали тия гадини в болницата?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 586
Ами последния антибиотик го пих януари, ако не се лъжа и се бях изчистила от е-коли. А в болница бях декември и няма как да е оттогава, след това нали се излседвах. SadСега става дума за стрептококи.То проблемът е, че антибиотикът ги убива на момента и след известно време пак може да се появят.  #Cussing out Дано се размина с него, но се притеснявам да не се влоши състоянието.  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Ох милата Sad, ами освен да те посъветвам да повториш изследването и да ти пожелая всичко най, с друго май не мога да ти помогна. Ще ти стискам палци ама много да знаеш. Пиши как се развиват нещата при теб. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 4 586
Много ви благодаря, момичета!  bouquet
Надявам се да се изистя скоро, че аман от тези бактерии, а и раждането наближава и трябва да съм здрава дотогава. Hug

Общи условия

Активация на акаунт