За бившите мъже

  • 2 744
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
След края на връзката ви с един мъж връщате ли подаръците му или запазвате като скъп спомен коли, бижута и апартаменти?    smile3506

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Де да ми даваха такива скъпи спомени... Tired Ма аз проста, псевдо-интелектуалка - книжки, беседи и си държим ръцете... Най-много някой омачкан карамфил по празници... На ми сега. Ни коли, ни бижута, еле пък апартаменти.

# 2
  • Мнения: 7 723
 Crossing Arms ААААААа, подарена къща, назад не се връща  Crossing Arms Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 11 114
Принципно подаръците не се връщат, но никога не съм получавала подобни подаръци ...

# 4
  • Мнения: 6 417
Е, добре де. За по-романтичните натури: какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?
Пазя забутани... все пак на тях съм и аз, безценната, а да се упражнявам в рязане на апликации, където апликациите да ги играе изтерзаният младеж, не е за мен.

# 6
  • Мнения: 4 916
Crossing Arms ААААААа, подарена къща, назад не се връща  Crossing Arms Whistling

А така!!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 11 114
Е, добре де. За по-романтичните натури: какво се случва със снимките ви след раздялата? Унищожавате ли ги или си ги пазите забутани в някой шкаф?

Снимки не, но имам някоя и друга дреболия ...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 423
Заличих само телефонните номера.
Друго всичко пазя и нищо не върнах.

# 9
  • Мнения: 27 524
Не връщам. Всичко е било за времето си, скъпо ми е, независимо материално стойностно ли е или не. Дори след края на връзката ако ми се подари нещо, пак си го запазвам  Crossing Arms

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
От едно старо гадже само си поисках обратно един учебник. Беше ценна книга!  Embarassed

Иначе не сме правили пернишки трагедии /пардон за участниците от Перник/. Телефонните номера се делийтват и се продължава напред Simple Smile

# 11
  • Мнения: 803
Много пазя...А понякога това не е полезно за емоционалното ми състояние.
След като се разделих с последния ми приятел (преди  4 години) бях събрала всичко подарено от него (вкл. снимки и разни други сантиментални вещи) в една кутия, която седеше забутана в един шкаф. Преди около година обаче изхвърлих всичко.
Много сантиментален  човек съм по принцип и трудно се разделям с подобни неща, нищо че даденият човек отдавна не значи нищо за мен.

# 12
  • Мнения: 2 891
Пазя всичко, това са спомени, все пак!

# 13
  • Мнения: 13 512
Никога нищо не съм задържала. Веднага-ресто. А моите  вещи великодушно съм оставяла. И като се върна назад  в годините, май само с 1-2 съм запазила приятелски отношения. Много съм нецивилизована Joy

# 14
  • Мнения: 5 877
Мисля подобни връщаници за много лош вкус.
Миналото е свършено, но дребнавостта го обезценява със задна дата.
Нямам никакви придобивки особени, но нито бих тръгнала да връщам, нито да си искам куклите и парцалките.
Разбира се, ако някой реши да си ги иска... моля.

А снимки не хвърлям, защото и без това вече няма как да изляза 23-4 годишна. Но не ги и поглеждам.

Общи условия

Активация на акаунт