по колко време разхождате вашите бебоци и всеки ден ли

  • 3 771
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
ние сме от тези дето не си стоят много ,много в къщи Laughingи с първото си дете бяхме всеки ден поне по два часа навън даже и в сняг и вятър Rolling Eyesи сега с бебо пак сме така ама понякога си мисля дали не прекалявам с чистия въздух newsm78.Вие как сте с разходките?

# 1
  • Мнения: 2 019
често сме навън-винаги когато мога

# 2
  • Мнения: 678
Ами постоянно сме навън.Вкъщи не спим.Сега чакаме гости затова сме още вкъщи иначе отдавна да сме излязли

# 3
  • Мнения: 8 917
Винаги, когато времете позволява, са навън Peace

# 4
  • Мнения: 397
Винаги, когато е подходящо времето, да не вали и да няма силен вятър. Гледачката ни не е много интусиазирана от този факт, но и двамата със съпруга ми сме на мнение, че бебо е хубаво да е поне 2, 3 часа на ден на разходка.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тази зима не сме пропуснали ден/с 2 изключения/,но миналата като падне сняг се извеждахме на терасата.Но това бяха кратки периоди,защото в Бургас сняг не се задържа много време.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ние сме от тези дето не си стоят много ,много в къщи Laughingи с първото си дете бяхме всеки ден поне по два часа навън даже и в сняг и вятър Rolling Eyesи сега с бебо пак сме така ама понякога си мисля дали не прекалявам с чистия въздух newsm78.Вие как сте с разходките?

  И ние бяхме такива скитни  Hug

# 7
  • Мнения: 6 461
Винаги когато позволява времето сме на вън .
Колкото можем повече. Peace
Дори и в студените дни....може за малко ,но не пропускаме.

# 8
  • Мнения: 689
Ако е над 5 градуса и няма вятър и мъгла, задължително сме навън. Понякога правим разходки и от 5-6 часа, та и аз си мислех дали не прекалявам.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 576
От както се роди щерката всеки ден сме навън. Само при големите студове миналата зима не съм я извеждала. Дори като малка при минусовите температури е била на терасата навън. Досега ми е боледувала само вуднъж и почти без лекарства се оправи. Привърженик съм на чистия въздух, колкото чист може да е в града.

# 10
  • Мнения: 270
И ние ,често сме навън.Стига да не вали и да не духа силен вятър. Laughing

# 11
винаги когато можем сме навън Peace

# 12
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Vseki den sme na van. A prodaljitelnostta zavisi ot vremeto.

# 13
  • Мнения: 6 164
Винаги го извеждам, даже да е лошо времето поне за малко.
Като е хубаво се прибираме само за следобедното спане иначе сме нон-стоп навън.

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Как се прекалява с чистия въздух newsm78 Simple Smile
 Всеки ден сме на вън, мунимум по 3ч.

Общи условия

Активация на акаунт