Разширени вени-препоръчайте ми чорапогащник

  • 4 024
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 640
Здравейте,
 Моля да ми препоръчате чорапогащници за наскоро появили  разширени вени/наченки на разш.вени/.Всъщност , още преди 3 г.-по време на бременността ,с увеличаването на теглото ми ,започнаха да изпъкват някои вени,после се позадълбочиха нещата,но и аз не мога да определя доколко е сериозно или не положението.Личният лекар ми каза да се мажа с Лиотон 1000 или Троксевазин и толкова.Не ми каза нищо друго! Rolling Eyes
  Та разчитам на опита  и препоръките ви за марки и видове чорапогащници.
 Моята майка е мн.зле с вените.Получила ги е след раждането ми.Не си е обърнала внимание,не се е оперирала и сега вече й се пукат при претоварване.Не ми се ще и аз да стигам дотам./color]

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж тук: http://www.storebg.eu/product_info.php?products_id=99&osCsid … 6b1c9b1d75846af17

Обаче положението е сериозно и наистина трябва да се вземат навременни мерки. Късмет  Peace

# 2
  • Мнения: 1 802
Лиотон 1000 и Троксевазин само ще успокоят краката ти, но няма да премахнат вените. Както и каквито и да било чоропогащници и чорапи. По добре си направи консултация със съдов хирург, той ще прецени най-добре нещата. Аз също имах разширени вени и то през целия крак, най-грозна беше на задната част на бедрото ми. Търпях 10 години на болката и накрая реших да взема мерки. Ходих на лекар, той прецени че със инжекции ще успее да ги премахне и започна да ми бие инжекции направо във вените. Както ми обясни, чрез тази инжекция вената се залепя и не е изпъкнала. От тогава насам нямам разширени вени. Разбира се, никой не ми дава гаранция, че няма да се появят отново, но сега се чувствам добре, не ми оттича крака, а и нямам никакви болки, както беше преди инжекциите - болките накрая бяха станали непоносими и постоянни.
Така че, един консулт със съдов хирург определено няма да ти навреди!  Peace
Успех! И не отлагай!  Hug

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 15:35 от Елеонора_76

# 3
  • Мнения: 741
Такива чорапогащници има в магазините на Д-р Шол.

# 4
  • Мнения: 1 640
Благодаря ви за отговорите!
  Доколкото зная,чорапогашниците са с проценти на еластичност,колан,масажиращ ефект.Аз какъв трябва да си взема?Гледах в Метро-Варна,ама като не зная от колко %-та да бъде и дали да е с масажиращ ефект.
 На лекар скоро няма да се наканя да ида,защото се страхувам от това,което може да ми каже и защото ще ми напомни,че трябва да отслабна.А аз сега се боря с цигарите успешно,оттам повишен апетит и т.н.Ям щоколад като невидяла и пак ми се яде... ooooh! Sick

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ФЕЯТА, това с отслабването е едно на ръка. То е добре да стане, но не смесвай 2-те нещица. Просто трябва да вземеш мерки (ако е нужно и оперативни) по въпроса с разширените вени, че големи бели могат да станат.  Tired
Затова се консултирай с д-р, който би те насочил към подходяща за теб и състоянието ти терапия.
Още веднъж - късмет  Peace

Общи условия

Активация на акаунт