Зелева супа - 4 част

  • 1 648
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Край!
До тук с вафлите и шоколадите!
От днес започвам да сърбам зелева чорбица  Simple Smile
В момента ври на котлона, а аз се навивам психически, че трябва да се прежаля за една седмица. Имам да смъквам мнооого килца. Чак ме е срам да кажа колко  Embarassed
Заинатила съм се да стана супер мама и да си върна предишната фигура.
Търся си компания от ентусиасти, с които да се подкрепяме и да споделяме резултати.
Ще се радвам, ако има мами, които също са се заинатили да се вкарат във форма за пролетта.
Чакам ви!

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз съм с теб Simple Smile Моята чорба е готова от вчера, днес съм на ябълки, като се прибера от работа - супа Mr. Green
Mисля да я карам на супа известно време (колкото издържа), но с леки прекъсвания по поводи. Просто няма как - 2-дневно пътуване извън града ми предстои, после след седмица рожден ден на детенце. Е, в случай, че вече не мога да помириша зеле ще поразнообразя зарзавата, но по принцип я харесвам супичката и не вярвам да имам проблеми. Дано де. Успех на всички колежки   Hug

# 2
  • Мнения: 361
Момичета на мен днес ми беше последен ден. За 7 дни резултат -3 кг. Но аз и толкова очаквах. Винаги съм сваляла много бавно, въпреки че има мноооого за сваляне. От утре съм на Японско чудо smile3521Пожелавам успех на всички newsm10

# 3
  • Мнения: 394
Здравей triniti!!!
И аз от днес започнах да се мъча със зелевата чорба,досега я започвах три пъти и устисквах до третия ден но сега съм решила докрай да устискам. Лошото е че всички/мъжа ми щерката и малкия ми юнак-1годинка/ в къщи искат да напълнеят и само аз се тормозя и си затварям очите когато сядат на масата или когато им готвя, надявам се да устискам до края на седмицата .
Успех на всички в начинанието!!!

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Привет на всички  Hug
Вчера успешно се справих с 2-3 купички супа, 2 ябълки и няколко парченца портокал. Днес предвиждам моркови. А за вечеря незнам, да взема да си задуша някакви зеленчуци ли  Thinking  Вие какви зеленчуци хапвате?

# 5
  • Мнения: 365
Мисля денс да похрупам морковчета и чушки. Ако много ми прималее може да отскоча за броколи и да си ги сваря.
Аз вчера сгафих с 3 парченца луканка и коричка хляб ама след 17 часа нищо не сложих в устата, дори супа. Хич не ми бе6е до нея. Реших, че ще е по-добре гладна да си легна. Днес с нови сили продължавам.
А сега е време за кафе newsm44 kaffeetrmker_2

# 6
  • Мнения: 656
Здравейте, не ме познавате -аз съм нова във "Красива мама". Но ви чета, и от тук научиш за зелевата супа.
Да споделя моя опит.
Сготвих я малко по-гъстичка, като не сложих зелена чушка.
За децата сготвих кюфтета с червен сос, защото и двамата са клечави.
Като се прибрах вечерта, децата бяха изяли зелето, а за нас с тати (тати е категория 100+) бяха останали кюфтетата....

Иначе ако се яде само зелева супа, дори вариятна, който приготвях аз - без зелена чушка и да е яхния, а не супа, наистина отслабването е налице.
От утре започвам пак със зелето.

# 7
  • Мнения: 365

Иначе ако се яде само зелева супа, дори вариятна, който приготвях аз - без зелена чушка и да е яхния, а не супа, наистина отслабването е налице.
От утре започвам пак със зелето.
Е то не става ли прекалено гадно така. Яхния без олио и сол?
Успокоявам се, че чорбата има поне някакъв аромат......
Сподели моля те. Ако на яхния се окайе по-вкусно, яхния ще правя.

# 8
  • Мнения: 1 975
Ха сега къде по-напред да пишем newsm78

И аз от днес съм на тази супичка, да видим колко ще се издържи. Аз предвидливо си направих малка дозичка, защото  Sick имам лоши спомени Wink

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Бе тя и мойта супа не е с много вода. И да искам, няма по-голяма тeнджера  Joy
Слагам повечко червен и бял пипер, дафинов лист, чубрица. И ми е вкусна така. Даже тоя път е малко по-пиперлива и пикантна.
Тринити, броколито е добра идея. Да взема и аз да забърша едно след работа Wink Аз го обичам със сметанка и синьо сирене де, ама тоя път ще е голо, няма как Cry

# 10
  • Мнения: 1 975
Отчет - до тук добре само една купичка супичка, после да видим......... newsm78

Аз сложих само пилешки бульон и пак става bowuu

# 11
  • Мнения: 365
Аз съм на 2 купички супа.  Обаче тая супа ще ми вземе здравето. Пфууу то бива гадост, ама чак пък толкоз. След тая диета зеле няма да вкуся до края на живота си  Sick  Sick  Sick  Sick
Уж я подправих с малко Маги уни сос, но не стана кой-знае колко по-добре. Нали съм си инат обаче, продължавам!!!!! eat

# 12
  • Мнения: 721
Може ли да попитам дали мога да не слагам целината. Много я мрзя, но ако кажете, че не мога ще я ям...кво да се прави.
Имам и друг въпрос. Вместо пилешки бульон може ли подправка за супи?

# 13
  • Мнения: 259
Здравейте,от днес и аз съм на зелева супа.Засеганяма проблеми 2 купички супа и 1 мандарина.Ама докато си легна има много време,пък и пека 1 заек за малката и баща и.Дано му устоя LaughingМомичета колко вода сложихте?Защото моята ми се вижда гъстичка newsm78
А anomalia ,много ти е добра тортата Сникерс,ама скоро няма да я направя пак Laughing

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Сложи повечко подправки - чубрица, червен пипер...

Общи условия

Активация на акаунт