Слънчева, усмихната нова седмична мартенска тема - 12-18.03.2007

  • 3 704
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Мили момичета,
 нека тази седмица е изпълнена с много приятни емоции и усмивки! Hug Hug Hug




старата темичка

# 1
  • Мнения: 354
Добро утро и от мен  Hug
весела седмичка ви пожелавам,много слънце и усмивки по лицата

# 2
  • Мнения: 1 959
Весела седмица и изпълнена с много децки усмивки  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 2 195
Добро утро!
Днес съм от раннобудните  Rolling Eyes  Рядко ми се случва и едва гледам  Tired
Вчера , както и днес времето е разкошно и ходихме в наш'та гора.Като се прибрахме Станислав беше целия в пясък  Crazy , къпах го и го метнах рано да спи , да се видим с тати насаме   loveuuu   И тази сутрин ми се узлюпи в 7 и 30  #Crazy
Пак ще вземем да излезем , че чак не мога да повярвам на хубавото време  coolcool
 
Калида , гърло поне не го боли вече , иначе покашля малко  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 316
Приятна и много усмихната нова седмица  newsm51
Днес прогнозата е за 16 градуса  Hug чудно....

Поднасям ви букет холандски лалета   love001

# 5
  • Мнения: 382
Привет момичета!Най-после и аз се докопах до РС.Ми то през почивните дни от тия мои мъже  #Crazyнаправо забравям за него.То не,че някой ме допуска ама... Joy
Айде ще си пия кафенцето и ще отида да ви почета малко,да видим какво сте правили докато ме нямаше Hug
Весела,усмихната и успешна седмица Ве желая  love001

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хубава седмица и от нас  Hug Heart Eyes
нямам време, момичета, преместваме се...по-кьсно ще намина пак, когато остане време Crazy

# 7
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Привет и от ваш'та леля Hug Hug Hug Flutter
Хубава, слънчева и усмихната седмичка ви пожелавам, мили мами и дечица, с много хубави емоции да бъде изпълнена!!!

# 8
  • Мнения: 3 521
Слънчеви усмивки и от нас Hug...
Много поzдрави на всички от слънчевото немско полЕ Laughing.

Как сте, мили мои? Как иzкарахте уикенда? Grinning

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хай хуй,бай хуй,мили дами   Wink Hug

Как сте,как я карате ?  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
успешна седмица и от мен   bouquet

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте на всички!
Успешна и ползотворна седмичка ви желая!   bouquet

Момичета, да ви питам нещо  newsm78. Тъй като мисля, че до септември (докогато сме в Швейц.) така и така няма да си намеря работа, реших поне един курс да изкарам, та да си уплътня времето, и да понауча нещо. Засилих се към базите данни -  MS ACCESS и SQL. Обаче тук ме разбиха откъм цени #Crazy - една работна седмица - от 9 ч до 17 ч всеки ден - 3500 франка или 2200 евро!!!  Money Карала съм разни курсове в Испания, не са били евтини, ама пък чак толкова?  newsm78 При вас как са цените?

# 12
  • Мнения: 5 183
Здрасти, банда!
Някой да е виждал скоро Мама Б на линия? Какво стана с нея?  newsm78
То аз не съм от редовните в последно време, ама ви попро4итам от време на време.
Боби не съм я заси4ала никъде.
Да ви се похваля - моята приятелка и съседка българка роди моми4енце днес! Heart Eyes baby_neutral
Прекрасна седми4ка ви желая!

# 13
  • Мнения: 11 306
Вес, ако ти кажа какви са цените при нас направо ще ти иде да се гръмнеш.
Последно гледах програмата на местното читалище за летния семестър и имаше такива курсове.
Вървяха не повече от 200 евро.

Калида, с персонален съм. Отдавна си мечтая за един notebook, ама не знам кога ще ме огрее.
Днес ми пристигна новото дъно, че то беше изгоряло и ще сменим и захранването, оказа се, че то е виновно за проблема с дъното - давало на късо някъде.

# 14
  • Мнения: 1 110
Ехоооо хуен авонд и от нас. Днес времето беше прекрасно ама аз бях на зъбар Sad, обааа4е ми се размина ваденето на поредния мъдрец. Закрепихме положението с една пломба до лятото като сме си за по дълго та да има време за ле4ение Peace

Общи условия

Активация на акаунт