Виртуална пластика

  • 1 999
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Да предположим, че аз съм пластичния хирург, който Ви приема любезно като поредния участник в ''Пълна промяна" Laughing
 Какви ще са желанията ви?
 "Тук" всичко е безплатно и безболезнено Wink

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:02 от Kasidy

# 1
Ега ти случката нема под форум дето не съм отворила и ХОП насреща ми Касиди с поредната измислена тема.Кво правиш бе момиче ?!
Спри се!!! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 339
Така... Нека започнем от лицето. Общо взето всичко е наред, няма нужда от някакви драстични промени или корекции но съвсем лекичко горната устна ако може да е малко по-големичка, че  е доста тънка.
Продължаваме надолу... Гърдите ми са доста малки но не искам импланти и уголемяване....  Whistling Ако може леко да се повдигнат и уформят знам ли ... без никакви изкуствени допълнения...  Wink
Продължаваме още надолу.... Стигаме до пъпчето... В самото пъпче явно от раждането нещо май не са ми одрязали хубаво пъпната връв и имам едно като дебела бенка много гадно и гнусничко ако може да се одреже по някакъв начин няма да откажа Wink ...  Peace
Така стигаме до бедрата.... от напълняване от отслабване някак си имам стриички ако може да се заличат ще е чудесно  Crazy Продължаваме по-надолу.... какво друго .... аааа да стигаме до ходилата... имам на палците на краката едни като мазоли изглеждат. Така съм се родила.. не, че ми пречат или са много грозни но все пак ако ги няма краката ще са ми перфектни  Grinning  Mr. Green  
Липосукция не бих искала тъй като ме е страх да ми дупчат тялото пък и мисля, че на този етап бих успяла да се справя с излишните тлъстинки.
Нещо да не пропусна...  newsm78  Thinking
ААа усмивката забравих  Mr. Green Имам много хубаво подредени прави зъби ама на тия зъби им трябва снежна белота и ще съм с холивудска усмивка  Mr. Green Crazy Flutter
Еми това е, което аз искам  Whistling Не е много но не е и малко  Wink  Flutter
Дори и да не ги получа тия неща ще живея нормално, спокойно и щастливо. Просто някакви си подробности  Grinning

# 3
# 4
  • Мнения: 7 723
Имам нужда да ми се поизправят краката и носа. Crossing Arms
Също, да ми се уголеми бюста, да ми се намали задника и корема.   Crossing Arms
И още- трайно да ми се премахнат мустаците и космите по гърдите  Crossing Arms

Иначе си се харесвам, не се оплаквам  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 053
една лека липосукцийка на шкембака  Sick

# 6
  • Мнения: 4 068
Веднага си поръчвам уголемяване на бюста и стягане на кожата на корема. Имам едно спукано капилюрче на лицето, което бих искала да махна и май това е.
Касиди, ако ми дойде реда свиркай моля! Wink

# 7
  • Мнения: 1 290
Стесняване на носа,повдигане на гърди,премахване на стрии,малко фасети  Rolling Eyes
И малко извайване на тялото с фитнес инструктор  bowuu

# 8
  • Мнения: 4 664
По ред на номерата Laughing
Миленке, в нашата клиника корекция " изправяне на краци " няма Laughing
Мони* , става обаче после яка диетка ще трябва да спазваш и то не само за определн период на време Wink
renci , цици бол Laughing Капковидни, кръгли, анатомични...немаш грижи Grinning Обаче абдоминопластиката много кофти белези оставя и не я препоръчвам Mr. Green
Tristania , нослето ок ( кофти е като ти набутат тампони в носа,а и ще походиш като бита известно време, но ще се постарая резултата да те удовлетвори Grinning). За съжаление ще попаря с вряла вода желанието ти за премахване на стриите( могат леко да се заличат с лазерна терапия , но ако не се премахне кожата където са няма начин да бъдат заличени  Confused)

# 9
  • Мнения: 2 229
Искам перманентно махане на всякакви косми Crazy (освен коса, вежди, мигли Grinning ) + стегнат корем без тлъстинки. Mr. Green А и от паласките се отказвам. Grinning

# 10
# 11
  • Мнения: 7 723
...
Миленке, в нашата клиника корекция " изправяне на краци " няма Laughing
...

А замяна с нови има ли  newsm78 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 299
..или.."Кажете какво не харесвате в себе си"..предпочитам да си представям, че си Др. Трой от Клъцни/Срежи Mr. Green
От мен ще изкараш мнооого мангизи bowuu

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде на цицитееееее  Party
Първо тях оправям, не искам да са ми огромни, искам нормални  Laughing
Мааалко зъбите май трябва да пипна. Порцеланови фасети и всякакви там други глезотии. Ама само под пълна упойка давам вече да ми бъркат в устата, иначе не  Naughty
До лявото ухо имам една голяма бенка. Не че ми пречи особенно, ама като сме почнали...
Май е това  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 053
По ред на номерата Laughing
...........
Мони* , става обаче после яка диетка ще трябва да спазваш и то не само за определн период на време Wink


дай да го направиме,а аз пак ще намина после,можели  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт