голям избор на дънки в софия??

  • 925
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Искам да си взема някакви нови дънки за пролетта, но тъй като по цял ден съм на работа, после в къщи и т.н. нямам абсолютно никакво време да обикалям многобройните улици на София. Ако можете да ми кажете някакви магазини, но да има по-голям избор, че на дънки съм голям чешит да си харесам. За цени...абе да не са много скъпи все пак, че няма само с тях да ходя я Simple Smile

Мерси предварително за отговорите Wink

# 1
  • Мнения: 7 723
Ти май наистина скоро не си излизала  Whistling
В София е пълно с дънки- навсякъде, на всякакви цени. Иди в МОЛ- а, например  Wink

# 2
  • Мнения: 4 151
Иди в МОЛ- а, например  Wink
Да,там има много дънки,но немога да си намеря малък размер. Confused

# 3
  • Мнения: 71
за колко малък говориш, че и аз съм дребничка (около 26 мярка)

# 4
  • Мнения: 4 151
за колко малък говориш, че и аз съм дребничка (около 26 мярка)
26 се намира,но 25 търся аз и няма и няма...Моделите им са ужасни.Целия мол обиколих. Confused

# 5
  • Мнения: 1 883
Днес си купих 2 чифта от магазин "Лунен камък" на Стамболийски , до КФСто . Мноооого са готини , имат избор и са намалени.  Peace

# 6
  • Мнения: 5 313
Днес си купих 2 чифта от магазин "Лунен камък" на Стамболийски , до КФСто .
покажи де.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 229
Аз си купих днес от Danaya на Графа след Славейков което е. Няма мнооооого голям избор - 15-16 модела, намалени на 30-40 лв. Изчистени са и ми харесват, можеше и по-хубави, но нямах нерви да обикалям, че ми беше писнало. #Cussing out
На едно място събрани, освен в Мола можеш да отидеш в Сити центъра, би трябвало да си харесаш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт