Помощ-обувки

  • 2 523
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 634
Направих една глупост днес и да ви помоля за съвет Confused
Аз понеже нося 40-41 номер обувки и днес в един магазин пробвах обувки-40- малки, 41- широки.
реших, че щом 41 са ми широки, значи 40 ще ми станат след малко отпускане и ги взех.
Да,ама не Cry Cry тъпча цял ден тука и ме убиват ужасно и болката се увеличава, а надеждата ми за отпускане вече умира..
Знаете ли ако отида в магазина дали ще се съгласят да ми ги сменят с някой друг чифт, който ми става newsm78 Confused
Не съм ги носила навън..чистички са и отвътре и отвън Rolling Eyes
Или да ми кажете някакъв трик, да се разширят или.. и аз не знам..не мога да мисля вече-пулсират ми краката Blush
В началото мислех, че са ми само малко тесни, но сега си мисля, че са ми и малки, въобще явно тоя модел за големи крака не става (остри отпред), а толкова ми харесват Cry

# 1
  • Мнения: 324
Натъпчи ги с хартия, наоена с оцет, чувала съм, че помага  Peace
Обаче трябва да ги обуеш още докато са влажни и да постоиш така с тях

# 2
  • Мнения: 7 723
От естествена кожа ли са?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Че защо да не ти ги сменят? Аз ако съм продавачка, не бих отказала...

# 4
  • Мнения: 634
Велур
Много се надявам да ми ги сменят, но се съмнявам Confused

# 5
  • Мнения: 7 723
Единствения начин да разбереш дали ще ти ги сменят е да отидеш в магазина и да попиташ  Wink
 

# 6
  • Мнения: 7 186
Абе се пробвай в магазина, хич да не ти пука, ако видимо им няма нищо на обувките, разбира се.
Иначе съм чувала, че някои обущари разпъват обувки.

# 7
  • Мнения: 91
ох колко познато  ooooh!
значи ако пробваш това с оцет едва ли ще ти ги сменят Simple Smile
аз имах обувки- пак заострени- в магазина уж малко стискаха ама всъщност разбрах че не стават за носене  Tired
носех ги на обущар, той ги разпъна малко
но се оказа че не е достатъчно.. майка ми ги поноси да ги разпъне вместо мен- носим един номер- но не! останаха си тесни и неудобни, а от естествена кожа. обух ги веднъж навън за 40 минути и краката ме боляха адски..като в менгеме бяха..
вместо да се чудиш, моят съвет е да пробваш първо да ти ги сменят
иначе- особено щом са остри отпред- ще си останат неудобни  Confused

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
При условие, че днес си ги купила, не би трябвало да има проблем ако ги върнеш утре.  Peace

# 9
  • Мнения: 6 155
Ако не ти ги сменят ги занеси на обущар да ги разшири Peace

# 10
  • Мнения: 634
Момичета, много ви благодаря за отзивчивостта и куража, който ми дадохте Hug
Върнах се в магазина и нямаше абсолютно никакъв проблем да ги сменят
И сега си имам нови и удобни обувчици Party Party

# 11
  • Мнения: 91
така си купих ботуши като теб прибирам се и те ми доста малки терзах се цяла вечер кКВО ДА ПРАВЯ НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН ОТИДОХ В МАГАЗИНА И МИ ГИ СМЕНИХА БЕЗ ПРОБЛЕМ НА ВИТОШКА ПО ДОБРЕ НЕ ГИ МАЖИ С НИЩО А ПИТАЙ В МАГАЗИНА УСПЕХ

# 12
сложиги в камерата за 24 часа и след това ги обуй

# 13
  • Мнения: 1 952
Моят съвет е да се напънеш да ги обуеш 1-2 пъти и да излезеш с тях, въпреки болката и раните, които ще ти направят....на третото обуване обувките вече ще ти бъдат дори големи, при мен винаги става така..стягат ме, стягат и докато се усетя те вече се разпуснали и ми хляпчат Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 819
Момичета, много ви благодаря за отзивчивостта и куража, който ми дадохте Hug
Върнах се в магазина и нямаше абсолютно никакъв проблем да ги сменят
И сега си имам нови и удобни обувчици Party Party
Честито Grinning А снимка? Моля? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт