Резоксим или Тобрекс

  • 2 373
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
До вчера бяхме с запушен нос от днес вече с течаща хрема кой от двата продукта да взема ?
Разбрах че Резоксима давал страхотни резултати , но при запушен нос .... дали става и при течаща хрема ?

# 1
  • Мнения: 2 082
резоксима е подобно на ксилометазолина и не се препоръчва да се ползва повече от 3 дни-да ,за отпушване на нос става
тобрекса е с антибиотик-действа срещу бактерии-стафилококи,стрептококи...така,че зависи каква е хремата.защо не пробваш с хомеопатич. коризалия или по-добре нищо-само да промиваш нослето

# 2
  • Мнения: 513
Коризалията не е ли ако се хване хремата в началото малко преди да текнат истинските сополи ?

# 3
  • Мнения: 2 082
не знам-аз установих,че с капки или без хремата продължава дълго при нас и предпочитам да не слагам,освен в краен случай,когато не може да спи.тогава отпушвам с ксилометазолин.иначе само промивам с натриев хлорид и действам на имунитета.колкото и да слагам капки хремата е поне 1-2 седмици.и лайки съм капала,и мед и соди и какво ли не -просто трябва време да се оправи детето.не може това да стане за 1-2дни

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
не знам-аз установих,че с капки или без хремата продължава дълго при нас и предпочитам да не слагам,освен в краен случай,когато не може да спи.тогава отпушвам с ксилометазолин.иначе само промивам с натриев хлорид и действам на имунитета.колкото и да слагам капки хремата е поне 1-2 седмици.и лайки съм капала,и мед и соди и какво ли не -просто трябва време да се оправи детето.не може това да стане за 1-2дни
и при нас е така...

Общи условия

Активация на акаунт