Споделете добър фитнес и/или спа в/около хиподрума?

  • 3 498
  • 6
  •   1
Отговори
Помагайте, от известно време се ровя из нета да търся някой добър фитнес център в района (ако е далеч се страхувам че ще ми се убива желанието и няма да съм редовна Embarassed)
ама сайтове един куп, всеки си хвали стоката, ама искам впечатления, някой ако може да сподели, ще съм много благодарна
освен това доста изчетох из темите за LPG-масажите и т.н процедури за отслабване, аз съм си правила парафанго и антицелулитни и знам че има ефект, само трябва постоянство, както и съчетание с хранителен режим, сега много съм се амбицирала пак да се върна във форма, така че може да отбележите и нещо конкретно, ако имате впечатления от салони или спа-центрове, където предлагат такъв тип услуги
от скоро живея в софия и ми е трудно да се ориентирам поради огромния избор и разнообразие на такъв тип услуги затова разчитам на съвети Hug
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 275
В самия кв. Хиподруама се сещам само за фитнеса намиращ се в хотел Central, на ул. Софийски герой, точно до Била.
Иначе ще ти предложа този в Стрелбище, казва се Динамик и е много приятен като обстановка и обслужване. Пиши ако искаш повече инфо за него. Peace

# 2
какво можеш да ми кажеш за него, май не ми е много далеч, пък и като търсих инфо в google видях в един др форум добри отзиви, пишеше че фитнес тренировката включвала и безплатна сауна

# 3
  • София
  • Мнения: 275
Единичната тренировка е 7 лв. и наистина включва безплатна сауна(сауните са 2(малка и голяма)). Самата фитнес зала е разделена на 2 части, едната е за кардиото, а в другата са щангите, лежанките и т.н. Имат занимания по Пилатес, Тае бо, каланетика, солариум(хоризонтален), за СПА процедури не съм убедена, че предлагат, но масажи имат.
Това, което ми направи впечатление е нивото на хигиената. Е няма толкова чист фитнес, постоянно 2 жени чистят и забърсват.
Ако това те устройва като инфо ще ти намеря точен адрес и тел.
Иначе друг фитнес в Стрелбище е The Gym. Те вече си имат сайт.
 Peace
За съжаление аз също живея в Хиподрума и няма нищо тук. Cry

# 4
# 5
аха а компания за фитнес търсиш ли си? Laughing
 има ли месечни карти, те би трябвало да са по изгодни..?
освен това има ли кой да се занимава с трениращите, инструктори, програми, нещо?

аз видях точния адрес, гледах и на интерактивната карта къде се намира, но още събирам впечатления

между другото мернах някъде из нета за фитнеса на х-л Родина
25 лв - абонамент за 7 календарни дни фитнес+басейн+сауна доколкото разбрах
звучи добре - коментар?

# 6
  • София
  • Мнения: 275
Има месечни карти за фитнес, някакъв бегъл спомен имам, че за 12 посещения е около 50 лв. Има двама инструктори, които са много отзивчиви.
А относно х. Родина, се обади да не би да е стара информацията.
А ако искаш и басейн да има, то опитай в Спартак, намира се на бул. Арсеналски, по пътя към Сити Център.
Иначе докато се ориентираш пробвай с ходене по веднъж и където най ти допадне да си продължиш. Peace
Чао и ако намериш още нещо интересно-свиркай. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт