Имам дрешки, дрехи и играчки

  • 649
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Здравейте.Имам бебешки дрешки, играчки, обувчици и дрехи и обувки за големи (от мен и съпруга ми).Тъй като нямам възможност да следя редовно темите ви , нека когато някой има нужда от тези неща да ми пуснете л.с.  Мога да ги дам и на някоя от мамите от сдружение на българските майки , но доколкото знам имате проблем със складирането на нещата. Ще чакам някой да ми пише.Грехота е да ги изхвърлям или просто да ги държа у дома , когато някой някъде има нужда от тях.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 249
ок-благодарим
можеш ли да напишеш за колко големи деца са дрешките и номера на обувките Hug

# 2
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Здравей! Аз съм от Пловдив и ако ти се занимава с пращане по пощата се интересувам от някой от нещата които имаш - ще ти пиша на лични!!!

# 3
  • Мнения: 2 584
Fighty в кой квартал си в Люлинския склад има място а и някой неща мога да ги дам направо на Петя, Марина и др. самотни майчета

# 4
  • Мнения: 2 534
Има ли място в Люлин
Че имам две познати , които искат да дарят много запазени дрешки ... полезната придобивка ще са дънки за 7-8 годишни

# 5
  • Мнения: 2 584
Жени има място в склада

# 6
  • Мнения: 258
Има ли място в Люлин
Че имам две познати , които искат да дарят много запазени дрешки ... полезната придобивка ще са дънки за 7-8 годишни

В склада в Люлин има място

# 7
  • Мнения: 2 534
Дайте на ЛС телефони и адреси и изобщо информация , която да предам на хората
Блягодаря   bouquet
Нали Люлин е най-удобен идвайки от Нови Искър newsm78

# 8
  • Мнения: 565
Момичета , мисля че се уговорих за повечето неща. Другата седмица ще видя какво ми остава и ще пиша по-подробно.Родителите ми също ще ми направят списък-мисля ,че ще има по-големи неща за домакинството.От сега със сигурност мога да кажа за чаши и прибори за хранене.Има и два фотьойла. Повече инфо другата седмица,че сега не съм си вкъщи.

# 9
  • Мнения: 2 584
Момичета , мисля че се уговорих за повечето неща. Другата седмица ще видя какво ми остава и ще пиша по-подробно.Родителите ми също ще ми направят списък-мисля ,че ще има по-големи неща за домакинството.От сега със сигурност мога да кажа за чаши и прибори за хранене.Има и два фотьойла. Повече инфо другата седмица,че сега не съм си вкъщи.

чашите и приборите захранене щ свършат  добра работа на Иринаа от Дупница

Общи условия

Активация на акаунт