Октомврийското ни бъдещо детенце маха вече с(ъс) ръчици и краченца

  • 11 759
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 593





Имаме си вече   Бъдещи Мамчета!!



От тях:


 
Мамчета имат вече 2 дечица и ще се радват на пълна къща с детски смях!



 
Мамчета имат вече 1 детенце и знаят колко е прекрасно да си мама!



 
Кандидат Мамчета в най-трепетното очакване в нашия живот!

                       





1. Silverarrow, 27, 1во бръмбазъче
 



2. Anett, Испания, 1во зайче
 



3. Маграт Чеснова, 37, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване!   
4. Ligla, 29, 1во грахче
5. Pasta Mariana, Разград, Mама на Едно Съкровище, и Второ в очакване




6. Me and baby, Чехия, 1ви мушмурок     
7. Ивон, 22, София, 1ва буболечица
8. Lus, 30, София, 1вo таралежче
   
 


9. Meggyv, 32, София, 1во фъстъче 
10. Vesi_Penkova, Банско, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване   
11. Delana, 22, София




12. Rally, 30, София, Mама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
13. Kaрина, 27, София, 1во пиленце




14. Преслава, 27, София, 1ва калинка     
15. Мamma mia, 27 , Варна, 1ва шушулка     
16. Tanya p, Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
17. Niqella, 26, София, 1во слънчице   
                                 
 

 
18. Мischela                                                                 
19. Илонита, 29, Шумен, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
20. Alyona, 25, Варна, 1вой пузик     
21. Neve, 32, Созопол, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване 
22. Elinor78, 28, 1во патенце
23. Mariavilka, Бургас, 1во писанче
   



24. Ndin4eva, 34, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
25. Каталина, 26, Бургас, 1во цветенце   
26. Jazznia, 30, София, 1ва пчеличка   
27. Scarlett, Варна
28. Mira12345, Плевен




29. Irenn, 25, 1ва звездичка

 


30. Мecheto, Кипър,  ДВЕ Грахчета в Една Шушулка
31. Mira_V, 27, Пловдив, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване

 


32. Мimi_mimi, Бургас, 1во вързопче     
33. Manira, 1во сладкишче
34. Valen tina, 24 , Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
35. Nadi666, 1во пухче

 


36. Tsveti T, 26, София, 1во бонбонче   
37. Pettia, 28 , Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
38. MDimitrova, Габрово, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
[/color]                                                                 
 


39. Nadezhda, 26, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
40. Gabi, 35, София, 1во кутренце

   


41. Rilby, 28, 1ва мишчица
42. Any™, 26, София, 1ва тортичка
   



43. Joly24, 26, 1ви беборанчо   
44. Viodidi, 29, 1во бобче
45. Madnez, 25, 1во пеленаче в очакване
   
 


46. Zoroto, София, 1во кремче




47. Venera, Варна, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
48. Saki, 28, 1во мамино подаръче
49. IovanaHD, 29, Банско/Благоевград, 1во мишленце




50. Borinka, Чирпан
51. МysteryVT, 1ва луничка




52. Lerka, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване




53. Svetlina, 28, Стара Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
54. МГД, София, 1ви бебчо




55. Mimeto_iv, 24, Варна, първо съкровище
56. Mira SB, 27, Слънчев Бряг, първа звездичка




57. Su Arzu, 29, Търговище




58. Rori
59. Magdalena6807, Bruxelle




60. Mi6le, 27, София-Бургас, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
61. Marsuj, 20, София, 1во скорпионче




62. Dari.iv, 24, Пловдив, 1во късметче
63. Svetla19, 27, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване




64. Nelkin, 35, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване




65. Jutoo, 29, София
66. Koki, 22, 1во светулче



65. Galini, 35, Русе, 1ви най-прекрасен подарък   
67. Galentinass, 24, Варна, 1во очаквано слънчице
   
 

Нашият албум е   тук

1. Вкарай потребител и парола
Потребител: bebeoctomvri
Парола: sladkimami
2. Отиди на албум "Октомврийски Мами"
3. Отиди на "добави снимки в албума" (за слагане на снимки)
4. Кликни на "снимки в албума" (за разглеждане)


             

Предишните ни теми:
 Heart Eyes Октомври е още далече, но сърчице тупка в коремчето на мама вече!
 Heart Eyes Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!
 Heart Eyes Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! Simple Smile 

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 04:38 от silverarrow

# 1
  • Мнения: 1 919
  bouquet да ни е честита новата темичка! Ама сложете някъде ОКТОМВРИ в заглавиято...не се разбира,че е за нас. newsm78

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
честита темичка!!!
Да се запиша и аз

# 3
Честита да ни е новата темичка! Може ли само някой да поправи заглавието - вместо със  - с

# 4
  • Мнения: 1 919
Честита да ни е новата темичка! Може ли само някой да поправи заглавието - вместо със  - с

# 5
  • Мнения: 1 593
Честита да ни е новата темичка! Може ли само някой да поправи заглавието - вместо със  - с

Galentinass, как е сега?  Laughing

Мира СБ, по-принцип в поетичната форма на бг език се позволява използването на "със" вместо "с", за да може да се  запази "стъпката" на римуването. Пояснявам, за да е ясно, че не е неволна грешка  Embarassed Иначе, ако и други настояват ще сменя   Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 919
silverarrow   харесва ми  smile3501 smile3501 smile3501

# 7

Мира СБ, по-принцип в поетичната форма на бг език се позволява използването на "със" вместо "с", за да може да се  запази "стъпката" на римуването. Пояснявам, за да е ясно, че не е неволна грешка  Embarassed Иначе, ако и други настояват ще сменя   Mr. Green
[/quote]

Ок щом може аз нямам нищо против и на мен ми харесва!


a[/color]

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Здравейте, в продължение на коментарите относно статията, публикувана от Mira_SВ искам да вметна, че аз според Националната здравна каса не съм с рискова бременност. Това е нелепо, защото предишната ми бременност завърши с преждевременно раждане.

# 9
  • Мнения: 405
MIra SB  Мерси за инфото, супер е полезно, защото знаеш за какво да настоявяш. То ясно , че едва ли повечето лекари ще поемат няк'ва инициатива за нещо, ако човек не си изисква. Така че - много ти благодаря!  Hug
Междудругото, мами от София, препоръчайте ми моля някой добър гинеколог, аз нещо май искам да сменя моята, защото имам чувството , 4е   не ми обръща достатъчно внимание, хич не е отзивчива и ми е адски трудна за намиране. Не се чувствам много спокойна така, нали разбирате какво имам предвид. Просто ми се ще да отида и някъде другаде, да сравня. МЕрси предварително   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 717
Здравейте момичета!

Много ми хареса новата темичка, добра статистика сте направили  smile3508

Искам само да помоля тези от вас, които си нямат лентичка в подписа да си сложат за да ни е по-лесно, защото така забравям коя в коя седмица е точно Praynig

На мен ми е доста  Sick, много повече от преди, а сам вече в 10 г.с. Спомням си, че имаше хомеопатични капки, които ви помагали, напишете ми името им и активната съставка(в случай, че тук се произвеждат под друго име), защото си раздрах гърлото и няма да мога да издържа до другата седмица, когато ми е контролния.  newsm45

Корема ми толкова е порастнал, че като се отпусна и съм без дрехи изглеждам в 5ти месец newsm09, и с килограмите не съм добре, но да е живо и здраво бебето, за другото ще мисля след това.

Поздрави на всички вас и приятна петъчна вечер - време за  newsm68 newsm44 newsm68

# 11
  • Мнения: 1 593
Мамчета, не съм знаела, че е така трудно да се оформя заглавната страничка, но това е за днес (че работа чака).

Всички мами, които вече си имат сладки нарицателни за малките бебешоци, да ми пишат на лични, за да ги променя. Корекциите, също на лични, за да не хабим темата.  Peace

Jazzinia, Galentinass, това което разбрах от толкова шашкане, четене и търсене по нет-ите, е че когато няма болки и течението е леко, без съсиреци и червена кръв, няма никакви причини за тревога. Знам, че това едва ли ви успокоява, но доколкото знам и двете сте чули бебешкото сърчице, а в такива случаи риска за спонтанен пада до под 10 %. Сега идва уикенд, повече почивка и всичко ще е наред!  Hug

# 12
  • Мнения: 1 919
silverarrow 
 Hug ГЕРОЙ СИ ТИ С ТАЗИ ТЕМИЧКА АМА УСПЯ!!!!
 Това за 10 % найстина ли е вярно-щом чуеш сърчицето?
 

# 13
  • Мнения: 1 593
Това за 10 % найстина ли е вярно-щом чуеш сърчицето?
 

Ами, така четох на няколко места. Практически спонтанните аборти, не са чак толкова чести, ако не са заради кухо яйце, извънматочна или т.нар. химическа бременност (която прикючва преди 6тата седмица). Според мене има смисъл (поне аз така се успокоих). След 10-11 седмица и сърце, риска пада на 3%. Всичко ще е наред!  Hug

# 14
  • Мнения: 18
Да ни е честита новата темичка и поздравления на silverarrow за оформлението  smile3501! Да са ни добре дошли и най-новите мами - пожелавам ви до октомври само добри новини и накрая пухкави бебоци.  bouquet Hug  bouquet
Май и аз се бях отървала за малко от пустото  Sick, но днес се оказа, че скоро няма да си ходи. Цял ден съм като парцал и не мога да погледна храна. Ям на сила и добре, че не го връщам /с извинение  Embarassed/, защото с това неядене горкото дете вече ще се чуди защо е наказано от сега. 
Jazznia, ако течението ти е с различен от нормалния цвят /дори и да жълтее и да е по-гъсто това на този етап е нормално/ и е примерно кафеникаво или розовеещо, те съветвам да се консултираш с лекар възможно по-скоро. В началото на седмицата и аз получих такова и сега съм на лечение с Утрогестан и Но-шпа, които ще си пия поне още месец. За сега ми изчезна оцветяването и болки нямам, но ще видя как ще е до неделя и ако всичко е ок ще съм на котролен и ще намаля дозата от 4 на 3 пъти по едно.
Galentinass, ти си реагирала по най-правилния начин - веднага си отишла на лекар и са ти назначили лечение. Защото каквото и да е зацапването, дори и от кръвоносен съд да е, добре е да се види, за да може да се лекува.
Явно повечето мами, които сме имали такива оплаквания не сме се разминали без изписани лекарства - или Дуфастон, или Утрогестан. Та сега се сещам да ви питам това прави ли вече бременността ни рискова?  newsm78 Моят доки нищо не каза по темата, но ще бъде разпитан подробно. Дано с това да ни приключат терзанията и до октомври да си се радваме на растящите кореми и на ритащите шушлки в тях. Вече нямам търпение да мине този трети месец . Имам чувството, че дните се нижат адски бавно и времето не минава   33uu.
Лека нощ от мен! Да си починете блажено и да не се преуморявете с домакинстването  Naughty, защото това няма да е най-любимото занимание на бебо за уикенда.  yes  mamma   

Общи условия

Активация на акаунт