Екстремен 8-ми март:)

  • 445
  • 1
  •   1
Отговори
еле какво доживях:) Никога не ми се бе случвал такъв куриоз--обажда ми се тези дни моя френд и ме моли да отидем със жена ми заедно с тях(той и приятелката му) и сестра му с нейния приятел--6 човека -да празнуваме  8-ми март--той знае, че аз мразя на 8-ми да празнувам(празнувам на 9-ти Simple Smile  ) но..налагало се..не искали да им правят резервация за 4 човека--минимума бил 6!!!!! Аз не мога да му откажа..казвам ДА..и..до снощи--мястото е пицария Туинс --в една къща голяма на улица "Солун" ..преди това сме били там 1-2 пъти..ми екстра си е мястото..със сладки сервитьорки Grinning и вкусна храна. Снощи ми звъни към 19:30 и казва..ние сме заседнали..само вас чакаме...а аз реших да си позволя да пийна и решихме да отидем с такси..обаче...поне 10 таксита ни отказаха да ни вземат--от Красна поляна до Гоце Делчев близко им се виждаше!!! Нейсе-до 20:30 се изтърсихме на мястото..нашите хора си бяха хапнали и пийнали  докато ни чакат и след като седнахме зачакахме сервитьор..да поръчаме наново..а аз бях умрял от глад..в 9 дойде сервитьор(за пръв път го виждам)..бах ти..30 минути чакахме..около нас костюмирани хора..след поръчката --доста голяма..след 40 минути ни донесоха на мен и жена ми 2 ракий с 2 коли..това е!!!! до 23:15 нищо друго!!!!! нито на нас --нито на около 100 човека около нас !!! След многобройни разправии със сервитьора, които като малоумен повтаряше че имало много поръчки..извиках едната сервитьорка--тя беша на друг район , но дотича--и след укор към нея отговори, че в кухнята са свободни от 1 час!!! и след 1 минута ни донесе 2 салати:))) Интересното е , че в нейния район всичко си беше наред и хората бяха доволни и весели..за разлика от нас и хората около нас.Извикахме управителя...когото издирвахме от 2 часа:))) и който след 20 минути се изтърси до нас с тъпи извинения...навикахме го...доста хора около нас също..и тръгнахме да излизаме...до момента не бяхме дали нито лев...по принцип на края на вечерта трябваше да се плати куверта..та тръгваме ние..като ни видяха и другите маси и те тръгнаха...казахме , че няма да платим на управителя и сервитьора...и към вратата ..а те повтаряха " ИЗВИНЕТЕ И ПАК ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!!" Simple Smile) Тотално провалиха вечерта....по едно време ми стана смешно и минахме край едни дюнери да хапнем поне:)) Определено запомнящ се 8-ми март.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
................ Определено запомнящ се 8-ми март.
Определено Shocked

Общи условия

Активация на акаунт