Милото Ви в командировка..

  • 3 581
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
И така..Милото ви заминава в командировка в друг град..След тежкият работен ден и след скучната делова вечеря се прибира в хотела,сяда на лоби бара и си поръчва едно малко преди сън..На съседната маса забелязва леко подпийнала брюнетка,която се опитва да се самоснима с фотоапарата си..Виждайки го,тя го моли да я снима и разбира се Милото ви като истински джентълмен не отказва,взима апарата и и я щраква няколко пъти..Тя му благодари,взима си питието и сяда на неговата маса..Заговаря го,любопитна е какво го води в този скучен за нея град..Разговорът потръгва,питиетата привършват и тя предлага да се качат в стаята и,където да продължат с фотосесията и..

И така..Как реагира Милото ви в този момент?
Опциите в анкетата са примерни..Така че развитието е във ваши ръце..Е?

# 1
  • Мнения: 1 354
Ооо при всички положения ще се качи да я понащрака едно хубаво.Във всички разновидности по смисъл "нащракване".
Бих се учудила,ако не се качи. Joy

# 2
  • Мнения: 1 354
Сопрано някаква дилема ли те гложди или темата е провокирана от нещо друго. Whistling

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Показах му снимката. Каза "Ще я изкъртя". Май трябва да позачестя визитите си при Милото, а?

# 4
  • Мнения: 995
Ми трябва да не е у ред да не се качи. То и аз бих се качила Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 354
А моето мъжле ей сега като му я показах ми сподели,че за да не "прасне" такава мадама,трябва да е дълбоко уважаващ себе си педал. Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 420
Не е негов тип - дай алтернатива и ще ти кажа!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 838
Откъде да знам как ще реагира! Rolling Eyes
Иска ми се да вярвам, че ще й откаже, но не мога да съм 100% сигурна.

Лично аз бих пофлиртувала зад гърба му, честно казано! Embarassed

# 8
  • Мнения: 377
Правиш статистика колко са заблудените У форума ли?  Mr. Green

А моето мъжле ей сега като му я показах ми сподели,че за да не "прасне" такава мадама,трябва да е дълбоко уважаващ себе си педал. Joy Joy Joy

Абсолютно съм убедена, че това ще е мнението на всички мъже, които познавам.

# 9
  • Мнения: 2 891
Според това, което сме се разбрали преди да се оженим, изобщо не трябва да рзбирам за тази ситуация. Пък той да прави каквото знае. Ще тежи на неговата съвест. Що се отнася до мадамата - аз съм миньон с подобна прическа и сини очи. Апарат и розово бельо си имам Wink

п.п. Питах го, не я харесва!

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 16:43 от jj okocha

# 10
  • Мнения: 1 072
Тони, мъжът ми постоянно е в командировки. Дай някоя руса. Писна му на ...... от брюнетки.

# 11
  • Видин
  • Мнения: 961
Какъвто си е услужлив, предполагам че няма да и откаже, макърче силно ми се иска да е обратното! Twisted Evil
Незнам,  newsm78може би и аз бих пофлиртувала, ако ми се отдаде такава възможност. Wink
Но само флирт нищо друго. no

# 12
  • Мнения: 3 447
Какво искаш да кажеш с тая тема, Сопранов? Милото ми наистина е в командировка в момента  Grinning

# 13
  • Мнения: 15 619
А, ти??????
Ти що ще правиш с туй изкушение?????
Нали си мъжкото присъствие тука, я сподели с нас мъжката гледна точка!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Мнения: 534
Охоооооо ще я нащрака едно убаво,въпреки че пред мен ще отрича до смърт и ще държи че е опция 1    smile3521,но нали го обичам ще се направя че му вярвам  Innocent

Общи условия

Активация на акаунт