Въпрос към Варненци?

  • 579
  • 6
  •   1
Отговори
Къде се намира заведението БМ , което е до спирка журналист? Това само съм го чувала, но не съм била там , трябва ли предварителна резервация ,как е като обстановка и обслужване?
Мерси

# 1
  • Мнения: 2 381
Аз съм била веднъж там.През зимата.Нищо особено не е.А рулцата от раци не бяха с бекон(както е в менюто), а с шунка някаква си.Заведението се намира на плажната ивица до х-л "Журналист".За предаврителна резервация-незнам дали трябва да се направи.

# 2
  • Мнения: 83
Намира се от спирката надолу посока морето има една отбивка ,то4но  на ъгъла е , на много лесно място няма как да не го видиш ,но не мога да ти кажа каква е обстановката и обслужването  не съм го посещавала този Бм ,аз ходя до морска гара ,там обслужването е добро  така 4е на Журналист би трябвало да е добро!!

# 3
благодаря за информацията, ако някой още има впечатления моля да пише Wink

# 4
  • Мнения: 6 039
нищо особено, мрска сезонна кръчма
няколко пъти съ ходила в 3 от тях съм се карала жестоко с управителя, при условие, че никъде другъде на съм го правила

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз не съм много впечатлена , кухнята не е много добра. И лятото никога няма места, само с някви резервации  от преди 3-4 дена, ужас Shocked И за какво, изядоха ни комарите една вечер, когато седнахме там Twisted Evil

# 6
  • varna
  • Мнения: 1 012
пълни буламачи,единия ни сервираха умрели раци ( а това е доста сериозно- направо се натравящ ),другия път в тоалетната беше повръщано,винаги каквото и да съм поръчала е било или гадно или средно качество.

Общи условия

Активация на акаунт