Мнение за Рефан

  • 2 104
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
Моля, някой ако има впечатления, да сподели за козметиката на Рефан:
- антицелулитни продукти
-сапуни
- ароматерапия
И всичко друго, от което има впечатления.....

# 1
  • Мнения: 1 424
Ползвам техни сапуни от време на време,не са лоши,но и не са кой знае какво  Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Аз съм ползвала комплект душ-гел Рефан,водеше се за тяло и коса  Shocked - ползвах го само за тялото и крем за тяло. Сравнително доволна бях,но откак ползвам червения на Гарние, не ща да чуя за друг!  Peace

# 3
  • Мнения: 1 952
Аз съм ползвала комплект душ-гел Рефан,водеше се за тяло и коса  Shocked - ползвах го само за тялото и крем за тяло. Сравнително доволна бях,но откак ползвам червения на Гарние, не ща да чуя за друг!  Peace
Червеният наистина е много добър......

# 4
  • Мнения: 9 063
Доволна съм от нещата на Рефан - сапуните са страхотни като качество, имах гел за измиване на лице, също много добър, розовата вода ми е на Рефан - въобще, като цяло съм доволна.

# 5
  • Мнения: 420
Не съм очарована.

# 6
  • Мнения: 1 952
Като им чета описанията, доста добре звучат нещата, а и натурални ми се струват... за парфюмерия не проявявам интерес, но от разни масла, соли , сапуни и кремове съм заинтригувана. Само че не съм позвала никога нищо и незнам........

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,съм доволна от сапуна за пети Peace!

# 8
  • Мнения: 9 063
за парфюмерия не проявявам интерес
Ама и те са йм много хубави и трайни Flutter

# 9
  • Мнения: 14 471
лошо Naughty
ползвала съм само една лимонова маска и беше отвратителна. изхвърлих я още след първото намазване.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ползвала съм антицелулитните продукти - крема за сутрешно намазване и за вечерно. Не видях ефект въпреки тук таме хубавите мнения за антицелулитната им серия. Naughty Под ползвала съм имам предвид свърших сутрешния крем и ми остана малко от вечерния.. може би ако го ползваш два месеца, ще видиш резултат, но.. едно голямо НО Tired

# 11
  • Мнения: 9 063
Ох..при мене целулитът не се влияе от Леокрема-та, дето я толкова хвалена, та камо ли ако пробвам нещо на Рефан... ooooh!
Не знам защо, обаче когато става въпрос за мазила, свързани с отслабване, целулит и т.н. се ръководя от цената. Мисля си, че като е по-скъпо, е по-ефективно. Може и да е заблуда, ама знам ли...така или иначе не мога да дам 70 лв. за антицелулитен крем на Рок (примерно) Blush
Това беше малко Офф Blush

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 779
Stef, много е комплексно, защото само от крема не става. Ако ти не помогнеш на организма си поне малко да се оттърве от целулита по естествен път, нито Рефан, нито Леокрема ще ти помогне. Аз мажех Рефан след 40 минутно каране на колело въпреки че хранителния ми режим не беше от най-правилните, но поне се стараех с движението. Иначе принципно съм напълно съгласна с теб - цената от известно време си е белег за качеството, а и смятам, че така трябва да бъде. И аз като теб не мога да си ги позволя скъпите кремове, но като се замислиш как постоянно даваш хоп 20 лева за рефан още 20 за леокрема и не ти помагат и като си направиш сметката, по-добре да си събереш парички и да ги дадеш за нещо идея по-скъпо.. или две идеи Blush

# 13
  • Мнения: 1 952
Stef, незнам какъв е твоят случай, но предполагам знаеш, че само с крем няма как да стане. При лек целулит може и да позаглади нещата, но при по-тежки фази като релефи и дупки крем и 1000лв да мажеш, без спорт, диети и масажи, нищо няма да стане.
Колкото до съотношението цена-качество...незнам.
Съставът и на много скъпите и на по-евтинити е еднакъв....така че сами можем да си направим изводите.

# 14
  • Мнения: 9 063
Ахам, тъй е то.
Наясно съм че само с кремчета не става. Храня се добре, в момента прилагам режима на Зоната.
Правя Пилатес 4 пъти седмично.
Пия много вода.
Дет' се вика, живе уж здравословно. Малко и сладко си хапвам Blush
Имам около 5 кг. излишни да махна, но целулит съм нямала никога. Появи се точно изведнъж, в рамките на седмица...Не знам защо.
И затуй казвам, че при мене Леокремата не действа - въпреки всичко, което правя комплексно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт