Безплатни лекции за бременни - Пловдив

  • 1 350
  • 7
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
В Център за бременни жени - Пловдив ще се проведе серия от белплатни лекции за бъдещи майки. Ако ви се струват интересни, заповядайте - лекциите са отворени за всички и всички бременни мамчета и бъдещи татковци са добре дошли.

16 февруари (сряда) от 18ч. Правата на Здравно осигурените лица при бременност и раждане според новия рамков договор
лектор д-р Славчева от ЗОК


17 февруари (четвъртък) от 18ч. Какво да купим за бъдещото бебе?

22 февруари (вторник) от 17:30ч. Майки съветват бъдещи майки (среща на вече майки с бъдещи майки)

Център за бременни жени се намира в ДКЦ-1 (на Понеделник пазара). Лекциите ще се проведат на 4 ет. в Конферентната зала.
Телефон за контакти: 65 11 52

# 1
  • Мнения: 2 220
Благодаря за информацията! Мисля да се присъствам.

# 2
  • Мнения: 1 077
Надявам се и ние да сме там с малката.

# 3
  • Мнения: 1 031
Дано и ние успеем да дойдем

# 4
  • Мнения: 2 596
Това е много интересно. Ще планувам за вторник 22.02 да сме там

# 5
  • Мнения: 2 839
Аз нищо, че съм варненска майка, може и да дойда. Във вторник вечерта сме на един купон в Пловдив, още не знам точно кога и къде ще е, ама ако ми паснат нещата ще дойда да се запознаем  #Milti

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
DiVА, не знам защо не дойдохте, жалко! Беше много забавно, децата си играха много! мисля, че и на майките им хареса Wink

# 7
  • Мнения: 2 839
Цитат на: boo
DiVА, не знам защо не дойдохте, жалко! Беше много забавно, децата си играха много! мисля, че и на майките им хареса Wink


Ама ние така или иначе бяхме без децата  Embarassed  Не дойдохме, защото предната вечер останахме да спим в Сливен, за да се видя с една приятелка, която скоро стана мама. Е видяхме се с нея, ама тя отиде да си приспива детенцето рано, а ние с мъжа ми здраво  Drunk На другия ден  ooooh! .... та не можем да се вдигнем да тръгнем  Embarassed  А като тръгнахме пък минахме да поздравим един приятел от Казанлък, че точно във вторник имаше РД. И там се заседяхме ... Едва в 5 часа успяхме да стигнем Пловдив .. докато се настаним в хотела стана почти 6. Срамна работа  #Splat
А ми се искаше да се запознаем  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт