Да помогнем на една самотна майка и трите и деца!

  • 2 726
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Наталия е майка на 3 деца.Най-малкото е бебе и тя не може да ходи на работа.По някаква причина и отказват социални помощи и преживява само с майчинство.Живее на първи етаж,а там е доста студено и в резултат има високи сметки за ток,които трудно плаща.
Жената все пак не проси пари,а си ги изкарва с труд.Шие надомно спални комплекти,като печалбата за нея е минимална.
Слагам линк към профила и в Продавалника и към албума с готовите комплекти.Може да си избирате  десени и размери,но пишете и на лични.
Нека и помогнем,като поръчаме за семейството си спално бельо! Praynig
http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?action=profile;u=33385
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103637&view=1&photo=17

# 1
  • Мнения: 8 999
Сигурно ще прозвуча грубо, за което се извинявам /и ще помогна на майката с каквото мога/ - НО КЪДЕ Е ЦЪРКВАТА В ТОЗИ МОМЕНТ /току що идвам от темата  за БПЦ и абортите и съм малко афектирана/

# 2
  • Мнения: 639
Сигурно ще прозвуча грубо, за което се извинявам /и ще помогна на майката с каквото мога/ - НО КЪДЕ Е ЦЪРКВАТА В ТОЗИ МОМЕНТ /току що идвам от темата  за БПЦ и абортите и съм малко афектирана/
И аз от там се връщам.С право си афектирана. PeaceТози въпрос си го задавам всеки път като видя поп и се зададе религиозен празник.Парадокса е в това,че най-религиозни са хора изпаднали в беда понеже търсят надежда и упора,а с какво им се отплаща страдащата православна църква? Sad Сещам се само за един,отец Иван,май от Нови хан.
Сещам се и за една огромна маса,отрупана цялата с пари,боже,колко много бяха! Ходих да записвам бъдещия ми съпруг,да го кръстят на 26г Laughing.Беше точно след Голяма богородица.Попа беше седнал до една ооооогромна маса с пари и ги броеше.Къде ли отиват всичките тези пари?Явно не там където са необходими. Sad

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 12:54 от Desita_

# 3
  • Мнения: 686
Добре де, не може ли да й се помогне и с други неща като дрехи, пари, храна, дори играчки  newsm78
Аз ще следя темата и се надявам, че тя не би отказала тези неща...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 109
Добре де, не може ли да й се помогне и с други неща като дрехи, пари, храна, дори играчки  newsm78
Аз ще следя темата и се надявам, че тя не би отказала тези неща...

Мамите от Продавалника се организираха и й изпратиха доста дрешки за децата. В момента няма нужда от повече дрешки. Пари на ръка тя отказва категорично да приеме. Иска да си помага с труда си. Това, разбира се, не означава, че ако нямате нужда от спално бельо, трябва задължително да поръчате....но ако на някого му трябва и е смятал да си купува, може да й помогне, като си поръча от нея.  Peace

# 5
  • Мнения: 932
на мен не ми се отваря линка...иначе с удоволствие!

# 6
Добре де, не може ли да й се помогне и с други неща като дрехи, пари, храна, дори играчки  newsm78
Аз ще следя темата и се надявам, че тя не би отказала тези неща...

Мамите от Продавалника се организираха и й изпратиха доста дрешки за децата. В момента няма нужда от повече дрешки. Пари на ръка тя отказва категорично да приеме. Иска да си помага с труда си. Това, разбира се, не означава, че ако нямате нужда от спално бельо, трябва задължително да поръчате....но ако на някого му трябва и е смятал да си купува, може да й помогне, като си поръча от нея.  Peace

Е, какво да й помага тогава църквата? Нали не иска пари и дрехи, сигурно не иска и хранителни продукти...
Освен това - ако се е обърнала към някоя църква и са й отказали помощ - напишете го конкретно, а не обвинявайте Църквата за щяло и не щяло! Много църкви - и православни, и католически, и евангелски, развиват широка социална дейност (най-малкото за което се сещам е раздаването на безплатен обяд) - нека се свърже жената с някоя конкретна църква, никой няма да й откаже помощ!
...........

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 15:17 от Tatti

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Чест и прави на тази майка,че се опитва със труда си а не просейки да оцелее,и да гледа децата си нормално.
Воден дух аз не разбрах,какво смущаващо има,че жената има три деца,толкова странно ли е това.Какво му е толкова смущаващото?

# 8
  • Мнения: 639
Добре де, не може ли да й се помогне и с други неща като дрехи, пари, храна, дори играчки  newsm78
Аз ще следя темата и се надявам, че тя не би отказала тези неща...

Мамите от Продавалника се организираха и й изпратиха доста дрешки за децата. В момента няма нужда от повече дрешки. Пари на ръка тя отказва категорично да приеме. Иска да си помага с труда си. Това, разбира се, не означава, че ако нямате нужда от спално бельо, трябва задължително да поръчате....но ако на някого му трябва и е смятал да си купува, може да й помогне, като си поръча от нея.  Peace

Е, какво да й помага тогава църквата? Нали не иска пари и дрехи, сигурно не иска и хранителни продукти...
Освен това - ако се е обърнала към някоя църква и са й отказали помощ - напишете го конкретно, а не обвинявайте Църквата за щяло и не щяло! Много църкви - и православни, и католически, и евангелски, развиват широка социална дейност (най-малкото за което се сещам е раздаването на безплатен обяд) - нека се свърже жената с някоя конкретна църква, никой няма да й откаже помощ!
.....
Твое право е да се чувстваш смутен,да не кажа..........
Освен безплатния обяд за какво друго се сещаш?Обяда си тази жена все ще изкара някак.
Жената има нужда от памперси 5 номер.
(последното не е насочено към теб Воден дух)

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 15:19 от Tatti

# 9
  • Мнения: 1 072
Водния както винаги е по-неадекватен и от Църквата.  Confused

Аз имам нужда от спални комплекти. На близо съм. Може да отскочим скоро на разходка до Пловдив. На кого да пиша за да ми направи среща с майката?

# 10
  • Мнения: 639
Водния както винаги е по-неадекватен и от Църквата.  Confused

Аз имам нужда от спални комплекти. На близо съм. Може да отскочим скоро на разходка до Пловдив. На кого да пиша за да ми направи среща с майката?
Наталия е от Плевен. Peace

# 11
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Църквата в този момент? ха ха...
Воден дух, Воден дух... що си толкова тесногръд?
Наталия е една интелигентна и достойна жена. не прави чест на някои мамченца от Продавалника, които отвориха едни огромни усти и направиха така, че обявата на жената изчезна от сайта. уплашиха се, че ще забогатее, може би, с тези 3 деца. след това се юрнаха да й събират подаяния...
абе, няма да коментирам.
нека, който има нужда от такива комплекти, да си поръча Hug

# 12
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Аз не мога да разбера едно нещо ,Воден дух,защо като правиш коментар той винаги е изпълнен с някаква негативна емоция и да не кажа,че на моменти е доста злобен. И както забелязвам ти се отправят въпроси,а ти се покриваш.

# 13
  • Мнения: 639
Все пак правилата са си правила и трябва да се спазват.Не обвинявам майките в Продавалника.
Също така има вероятност да и навредя с темите,които пуснах,затова ви моля да бъдем дискретни.
Говорете с приятели,познати и ако имат нужда от подобни комплекти пишете на Наталия.
Върти ми се нещо в главата как да помогнем на майката,но ще говоря с нея и като го измисля ще пиша.

# 14
  • Мнения: 4 181
На първо място я питай защо не получава помощи?
Най-малкото трябва да получава детски - 18, 20, 20, общо 58 лв за трите й деца, тй като е самотна майка и дохода й е само от майчинство.

Общи условия

Активация на акаунт