Depeche Mode

  • 986
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 275
Да Ви поздравя с любимата ми песен Never Let Me Down Again
И да си припомним 21.06.2006 г. стадион Локомотив. Искам пааааааааааааааак. #Cussing out, а Вие?
http://www.vbox7.com/play:f4060c68

# 1
  • Мнения: 10 982
Искаааааааааам! Praynig

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
припомнете си Twisted Evil Twisted Evil
аз не отидох, защото ме взеха в болницата да раждам Rolling Eyes
но, съм си обещала със 100% сегурност, че ако правят друго турне, ще отида да ги гледам, колкото и да ми струва Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 5 370
Да Ви поздравя с любимата ми песен Never Let Me Down Again
И да си припомним 21.06.2006 г. стадион Локомотив. Искам пааааааааааааааак. #Cussing out, а Вие?
http://www.vbox7.com/play:f4060c68

Надявам се тайно, докато остарея, да дойдат поне още веднъж.
Апропо, носеше се слух, че тукашната публика много им е допаднала.
И как няма да, като 40000 ревахме като за 60-70000 на РОК Ам РИНГ. Party Party

# 4
  • София
  • Мнения: 275
Сигурна съм, че при следващото турне не биха ни пропуснали. Ние бяхме такава екзалтирана публика, знаехме всички текстове, че май те се поизненадаха лекичко. Страхотно изживяване, а аз бях на мантинелата, пред мен нямаше никой.
От мен  newsm20

# 5
  • Мнения: 2 891
Ах как ви завиждаааааааааам!!! И аз пропуснах!!!

# 6
  • Мнения: 258
Бях в 3-ия месец на концерта им,майка ми не спря да ме тормози да не ходя Simple Smile Е, добре,4е имахме приятели с които да си сменим билетите,защото нашите бяха на терена,а все пак трябваше и да осигуря сигурност на бебчо. Изживяването беше невероятно!!!Дано пак дойдат в Бг

# 7
  • Мнения: 9 063
Тръпки ме побиват само като си спомня.
Сега като се замисля, имам чувството че не се е случило на мен, толкова нереално ми изглежда...

# 8
  • Мнения: 2 891
Продължавайте да ме дразните!!!!

# 9
  • Мнения: 9 063
Аз няма повече Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 275
Тръпки ме побиват само като си спомня.
Сега като се замисля, имам чувството че не се е случило на мен, толкова нереално ми изглежда...
Stef, абсолютно съм съгласна с теб. Странното е, че след Металика се чувствах по същият начин. newsm78

# 11
  • Мнения: 9 063
Да, то няма значение на чий концерт си би, просто самата мисъл че любимите ми музиканти са дошли и ти ще си на техен концерт, е просто разцепваща.
После на самия концерт си в космоса, а след него се съвземаш от шока...след време си мислиш, че си си фантазирал и не се е случило Crazy
Луда работа...

А някой гласи ли се за фестивала в Сърбия през лятото?

# 12
  • Мнения: 5 370
Да, то няма значение на чий концерт си би, просто самата мисъл че любимите ми музиканти са дошли и ти ще си на техен концерт, е просто разцепваща.
После на самия концерт си в космоса, а след него се съвземаш от шока...след време си мислиш, че си си фантазирал и не се е случило Crazy
Луда работа...

А някой гласи ли се за фестивала в Сърбия през лятото?
Какво има там пък? Blush

# 13
  • Мнения: 9 063
Ами Депеш няма да са там, но пък ще има яко сбирщайн на разни готини групи.
Ето тук: http://www.exitfest.org/  Blush

И още нещо да питам: кой ще ходи на INXS? Аз май ще пропусна...за мен те не са това, което бяха с Майкъл Хътчинс. Имаме имам голям мерак...

# 14
  • Мнения: 5 370
Инексес ще пропусна по същите причини като тебе.
Все едно да дойдат Куин без Фреди или Нирвана без Кърт. Tired

Общи условия

Активация на акаунт