КОЛКО ВРЕМЕ ПРЕДИ ДА РОДИТЕ КОРЕМА ВИ "ПАДНА" НАДОЛУ??

  • 27 370
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте мами! Преди няколко часа се върнах от консултация и лекарката ми каза , че бебето е паднало (т.е. главата му е в таза или където там трябва ). Та искам да ви питам знаете ли горе-долу до колко дни да очаквам включване  Thinking . Как беше при вас? Колко време след като "падна" бебето родихте? Незнам, защо но нещо взех да се притеснявам, знам че все някога ще дойде момента, но си мислех, че има време Shocked

# 1
  • Мнения: 4 668
Този термин не съм го чувала  Rolling Eyes Паднало било бебето ... newsm78

# 2
  • Мнения: 617
На мен ми слезе корема долу от преди две три седмици и още чакам прекрасното събитие.
Но при всеки е различно.
Така че леко раждане и здраво бебенце!

# 3
  • Мнения: 2 677
И на мен на последната консултация (в началото на деветия месец) лекарят ми каза, че всичко е готово и че "бебето е паднало". Каза всеки момент да очаквам включване. А аз така се шашардисах! Оставаха още 25 дни до термина. Накрая преносих десет дни.  Rolling Eyes
Не мисля, че това е изобщо някакъв критерий.

# 4
  • Мнения: 64
И на мен на последната консултация (в началото на деветия месец) лекарят ми каза, че всичко е готово и че "бебето е паднало". Каза всеки момент да очаквам включване. А аз така се шашардисах! Оставаха още 25 дни до термина. Накрая преносих десет дни.  Rolling Eyes
Не мисля, че това е изобщо някакъв критерий.
Благодаря!Малко ме успокои аз си представих, че едва ли не утре ще родя  Embarassed

# 5
  • Мнения: 750
Някъде около месец и нещо си бях със смъкнат корем, а родих на термин. Бебето се беше обърнало още в 7-я месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
Имаш предвид, че бебето е "слязло" в малкия таз?!? 34 г.с. ми се смъкна корема (съответно бебето) и в 36 г.с. родих. Успех и леко раждане с най-здравото и красиво бебче.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Някъде около месец и нещо си бях със смъкнат корем, а родих на термин. Бебето се беше обърнало още в 7-я месец.

същата работа...само че преносих 2 дни.

# 8
  • Мнения: 86
И на мен ми казаха в началото на седмия месец, че се е наместило с главата надолу и е слязло нисичко, а сега съм в 38 седмица и очевидно не се е родило, така че не се притеснявай.

# 9
  • Мнения: 215
Това не е критерий, че утре ще родиш  bowuu. Но ако те хване тръпката да чистиш щяло и нещяло - стягай си багажа за родилното Hug. Поне при мен така беше  clean

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На мен ми се смъкна корема още в началото на 9-ти месец, а сега- 4 седмици по-късно още не съм родила. Чакам си реда  Grinning

# 11
  • Мнения: 7 414
Това не е критерий, че утре ще родиш  bowuu. Но ако те хване тръпката да чистиш щяло и нещяло - стягай си багажа за родилното Hug. Поне при мен така беше  clean
    Цяла бременност чистих непрекъснато!Корема ми се смъкна около 2 седмици преди раждането.Обаче съвсем отчетливо си спомням,2-3 дена преди да родя имах постоянно желание да се прибера(иначе скитах нон стоп)в къщи,да се скрия в топло уютно местенце по-далече от шума и хората.

# 12
  • Мнения: 1 104
На мен корема ми падна в началото на 9 месец, а бебето родих почти 1 седмица преди термина.Леко раждане!

# 13
  • Мнения: 26
на мен бебето още в края на 8-мия месец се беше "настанило" в малкия таз, но както виждаш ние сме още 2 в 1! Grinning


 

# 14
  • Мнения: 875
на мен ми се смъкна корема много рано; не съм много сигурна кога беше, но може би някъде съм края на седмия месец. родих в 37ма седмица.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт