питане за щитовидната жлеза

  • 1 319
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Искам да питам ако имам леко парене в областа на гушата сякаш искам но не мога да се оригна.Появявасе от време на време, но не  е никък приятно, това означавали че имам проблем с щитовидната жлеза . само да спомена че сам бременна в седмия месец и никога преди това не съм имала такива симптоми.Споменах за това на моята гинеколожка , но тя не ми орърна никакво внимание.Моля помогнете!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Задай си въпроса тук или помоли модератор направо да ти премести темата там  Hug

# 2
  • Мнения: 1 802
На мен по скоро ми прилича на киселини...   Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Такова парене имах и аз-киселини. Като родиш минава  Grinning

# 4
  • Мнения: 80
Тези симптоми вообще не ми приличат на щитовидна жлеза. По скоро на киселини от бременноста. Не се тревожи, какви ли не проблеми и промени възникват по време на бременност.. Това е орисията на жените за съжаление... newsm78

# 5
  • Мнения: 241
Ако си толкова притеснена наистина, направи си ехографски преглед на щитовидната жлеза или кръвни изследвания на хормоните

# 6
  • София
  • Мнения: 1 783
Прилича на спазъм на хранопровода, киселините може да са причина за него. Ако не изчезне след раждането, консултирай се с гастроентеролог. Късмет     Peace                 

# 7
  • Мнения: 819
Сигурно са киселини.Ако не премине и след като родиш,се консултирай сгастроентеролог,но съм убедена,че са киселини.И при мен беше така.Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт