Детски картинки за украса на стените

  • 1 925
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Мили мами, много ще съм ви благодарна ако ми дадете информация за някой сайт, откъдето мога да си разпечатам хубави детски картинки, с които да украся стените в детската стая- напр. пате, жабче, гъбка, слънце, простичък пейзаж и подобни. Отдавна се чудя как да украся детската, вариантът да се нарисува нещо на стените не ме усторйва засега, а и искам да сменям картинките. Дали пък не сте виждали готови картинки и откъде мога да ги купя?
Предварително благодаря за отговорите Grinning  bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 14:42 от Дона

# 1
  • Мнения: 1 043
в бриколаж има едно фолио за лепене с животни които могат да се изрязват и залепват навсякаде
за сайт немога да помогна

# 2
  • Мнения: 1 937
Дона, виждам, че тази тема от архива е твоя. Не намери ли нещо подходящо?

# 3
  • Мнения: 919
Здравей, Не мога да ти помогна много, но поне за идеи, виж този сайт
Имам ето тези, от които ми остана половината пакет (те бяха 25) и търся да си купя тези. Като ги гледам са просто хартиени изрезки с лепило за марки на гърба. Лепят се като се намокрят с вода и пак така се махат.

# 4
  • Мнения: 796
Verdad, не, тогава не можах да си избера нещо подходящо. Най ми хареса идеята на Яхнала метлата, картинките наистина са страхотни - хем детски, хем съвсем реалистични.
Гаргамелчо, тези лепящи се картини са много красиви, но да си призная след като мъжът ми се опари от пазаруване с кредитна карта по интернет, не смея и аз да го направя. Rolling Eyes
Ще се поровя в интернет и ако намеря нещо интересно, ще ви кажа. Благодаря за отговорите Grinning

# 5
  • Мнения: 796
Побутвам напред темата, защото намерих един хубав сайт - ето тук. Този също Надявам се да ви харсеса Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 917
Побутвам напред темата, защото намерих един хубав сайт - ето тук. Този също Надявам се да ви харсеса Simple Smile
Благодаря Hug

# 7

Общи условия

Активация на акаунт