Мухлясала квартира

  • 565
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Здравейте!
Аз да се оплача, а и да споделя, за да не се набута друг като нас! Наскоро ни се наложи да си търсим квартира във Варна. Огледахме няколко. Спряхме се на една, която изглеждаше доста добре на ул. Бенковска 40 (която излиза на Колхозния пазар) на втория етаж. Понеже синът ни е алергичен търсихме жилище на паркет и теракот или балатум в най-лошия случай. Това отговаряше на тези условия. Изглежда чисто и приемливо! Казахме на хазяйката за проблемите на сина ни, когато се срещнахме с нея. Платихме наем, депозит, процента на агенцията за жилища и се уговорихме кога ще се наненсем (падаше се след 2-3 седмици да се случи). Пристигаме с багажа и се оказа, че в жилището има мухъл! В едната стая единият ъгъл, скрит зад канапе беше мухлясъл, а под прозорците имаше новопоявяващи се петънца. В другата стяа (аплня) под и зад леглото всичко беше буквално разядено от мухъл! Беше ужасно! Вярно, ние сме си виновни, че не сме го видели, но какво да правим: мебелите ли да местим по време на огледа?!
Озовахме се едва ли не на улицата с малко дете! Не можехме да останем там, защото това би означавало след няколко дни да лежа с детето в болница с бронхоспазми! И когато се обадихме на собственичката тя започна да ми обяснява колко проблеми те били имали! Колко много разходи и т. н....
Та мисълта ми е: ако някой от вас си търси квартира във варна: да знаете стойте далече от Бенковска 40 (до Ботевата градинка). етаж 2!

# 1
  • Мнения: 2 591
не ти завиждам, Didry! и ние една година бяхме на квартира и докато търсехме, се натъкнахме на какво ли не!но с алергично детенце, просто е кощунство! поне ще ви върнат ли нещо от парите?

стискам палци да намерите скоро нещо подходящо  Peace, а защо не и да се пренесете скоро в собствен дом  newsm78  несравнимо е!

Общи условия

Активация на акаунт