Костюм на калинка

  • 2 843
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Някои има ли идея от къде може да се купи такъв или да се направи с подръчни материали.
Това за което аз се сещам е да купя памучна блузка и чорапогащник бели и  да ги боядисам черни (не знам дали ще намеря черни за целта г-жицата е на 4год), да ушия една червена перелина да нарисувам черни точки (бях чела за текстилен маркер от къде мога да купя такъв) и една диадема с рогца.
Ако имате някакви други идеи ще се радвам да ги споделите или някои ако е правил такова чудо Grinning до другия петък трябва да са готови.

# 1
  • Мнения: 2 700
Вместо блузка можеш да използваш черно трико.
Ако имаш подходящ червен плат, към него можеш да пришиеш черни хартиени точки.

Когато дъщеря ми тренираше балет имаха подобен костюм, но децата си бяха с бял чорапогащник - не се формалицзирай Wink

# 2
# 3
  • Мнения: 9 865
Някои има ли идея от къде може да се купи такъв или да се направи с подръчни материали.
Това за което аз се сещам е да купя памучна блузка и чорапогащник бели и  да ги боядисам черни (не знам дали ще намеря черни за целта г-жицата е на 4год), да ушия една червена перелина да нарисувам черни точки (бях чела за текстилен маркер от къде мога да купя такъв) и една диадема с рогца.
Ако имате някакви други идеи ще се радвам да ги споделите или някои ако е правил такова чудо Grinning до другия петък трябва да са готови.

Виждала съм такива в Германия, тук за съжаление май няма или ако има ще е по поръчка, може би скъпо... С подръчни материали става също супер. Според мен не е нужно да купуваш бели неща и да си играеш да ги боядисваш. Може да и потърсиш черно трико или майо (това е трико с "панталон" Simple Smile ) мисля че правят за малки деца, защото гимнастички тренират от едва проходили... За пелеринката хубаво си се сетила, точките могат да са и текстилни или от фолио, което се лепи (после ги махаш и става червената шапчица), текстилен маркер може да намериш в "Слънчоглед" (София и Варна), диадемката с рогца си я измислила сама...
За трико може да видиш тук: http://www.modavip.com/

# 4
  • Мнения: 948
Ето малко картинки; може да ти дойде някоя идея за рогца. Или накъдрена поличка (червен тюл, с един ластик на кръста)

http://www.brandsonsale.com/lady-bug-costumes.html

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Дъщеря ми беше калинка миналата година. Взехме костюм под наем от Меджикленд - ж.к. Бели брези, ул. Борино 52-54, тел. 958-11-52, но честно казано беше под всякъква критика - мръсен, с бримки по клинчето и за немалко пари. Ако ти се занимава, със сигурност можеш да направиш нещо по-добро и сама. Можеш да сложиш на главата диадема с прикрепени черни рогца като на калинка.

# 6
  • Мнения: 121
Благодаря на всички за бързите отговори Grinning и аз си мислех за трико най-вероятно ще и купя едно черно и една перелина и сме готови. Ще ви покажа какво съм сътворила като стане готово Grinning

# 7
  • Мнения: 3 810
Не знам късно ли е да ти отговарям?
Миналата година моята Калина беше Калинка- аз й нагласих костюм:
Обух й черен чорапогашник на ръцете и краката с възел накрая, който да остане вътре.
Една моя черна блуза, която отзад беше с безопасни.
Черна стара шапка, на която засуках черна дебела тел- като антенки
Уших и крила от червен плат- с вата отвътре- за да стоят твърди и заших черни точки по тях. Крилата бяха с връвка, която се връзва на врата.
Нарисувах й лицето- стана много готино: черни очи- големи кръгове около нейните, вежди, които бяха на челото, червени бузки с червило.
Съжалявам, но още нямахме цифров и нямам снимка, но крилата ако желаеш, мога да ги снимам и покажа.

Тази година ще бъде китайка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт