Температура след удар на главата

  • 1 818
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Много съм притеснена и не знам дали двете неща са свързани или буйната ми фантазия ми играе лоша шега.Вчера детето (на 1 годинка) падайки  си удари главата в ръба на масата.Поплака малко и нищо, пак си беше весел и игрив.
Днес със ставането беше кисел, по-отпуснат от обикновено, сънлив, нямаше апетит и Т 37.8.Събуди се в 8:00 и в 10:15 вече беше заспал отново.Обикновено заспива към 11:00.
Въпроса ми дали може двете неща да са свързаи, да се ударил лошо (не че има добър удар) с последствия .Удара беше отзад малко над вратлето.

# 1
  • Мнения: 1 004
Извинявай, че се меся, но що не си го отведеш в Пирогов, да ти е чиста съвестта и да се успокоиш вместо сега да се притесняваш  newsm78 Аз бих направила точно това и съм го правила вече 2-3 пъти веднага след падане дори да няма симптоми други...от страх  Rolling Eyes
Там най-добре ще ти кажат дали му има нещо, може и снимка да му направят ако се опасяват за нещо или ти ако си съгласна.
Успех!
Но на мен лично дори след снимка са ми казвали да го наблюдавам 2-3 дни за промяна в поведението, сънливост, отпуснатост, повръщане...да му давам по-малко количество храна и да следя за повръщане...ако нещо такова има веднага пак в Пирогов....за температура обаче не помня  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 663
Точно за това реших да пиша тук, защото сега спи и като стане да действам.Благодаря ти

# 3
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Отидете до Пирогов за да го прегледат!

Общи условия

Активация на акаунт