Имате ли фонд "И аз съм човек"?

  • 4 660
  • 89
  •   1
Отговори
Мили жени,
Нека си признаем честно ... Имате ли заделени пари, за които половинките ви не знаят?

# 1
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не.

# 2
  • Мнения: 46
честно казано нямам не ми се налага да имам каквото и да поискам мога да си купя без да питам и обяснявам само съжалявам, че нямам такъв фонд когато реша да му купувам на моят мъж  подарък, че тогава веднага може да разбере, че съм намислила нещо и да се провали изненадата Simple Smile Но който има го подкрепям все пак понякога мъжете се сещат за жените само на осми март и наскоро споделих на мъжа ми, че жената има нужда от празник щото мъжете не се сещат за нея, а мъжете нямат нужда защото жените им постоянно мислят за тях Grinning

# 3
  • Мнения: 379
и аз за сега нямам, защото парите ги изкарва той и не ми се вижда редно да заделям, след като не ме е ограничавал за нищо

# 4
  • София
  • Мнения: 1 817
Не. Той изкарва по-голяма част от парите в къщи и ми е оставил заплатата, която не е малка да си я харча само за мен, а всики разходи по дома и детето ги поема той.

Няма защо да крия пари. В нашия случай би било обидно спрямо съпругът ми...

# 5
  • Мнения: 1 172
Не, имам сметки, с които се разполагам само аз. Той винаги може да види състоянието им. Но не му давам отчет за това кога какви пари съм похарчила и за какво.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Гласувах с първата опция ама като се позамислих май не е много вярно.Навремето майка ми имаше такива пари и обикновено ги използваше за мои разходи с които баща ми не беше съгласен.При мен положението е различно-всичките ни пари са в банкови сметки,за които и двамата имаме карти.И двамата ги ползваме в работата си теглим и превеждаме пари,в която е по-удобно в момента.Като че ли парите кеш взеха да губят значението,което имаха преди.Иначе имам една отделна сметка,за която той незнае ама тя е по-скоро нещо като застраховка за бизнеса ми тъй като съм малко луда кратуна и често рискувам та в такива случаи мога да покривам загубите си без да ми мелят сол на главата.

# 7
  • Мнения: 1 202
Нямам . Не мога да крия от него , защото няма нужда. И да трябва да си купя нещо никога не ме е спирал . Laughing

# 8
  • Мнения: 2 700
Нямам. Парите ни са общи, изкарваме ги и двамата, и всеки има право да ги ползва за нещо лично, ако той прецени.

# 9
  • Мнения: 2 723
Нямам.
Ако искам да си купя нещо си го купувам с общите пари, които трябваше да стоят в една купа в хола, ама така или иначе все са в мен Embarassed

# 10
  • Мнения: 945
Не.
И той е човек, и аz съм човек, ама няма смисъл да го крием това един от друг.

В момента, в който ще почна да крия пари от него, ще е краят на брака ми. Поне zа мен, трябва доверието ми в него да умре напълно. Освен това смятам, че е кражба да вzемаш от ОБЩИТЕ пари и да ги криеш.

# 11
  • Мнения: X
Имам. При нас всичко е по фирмената ни сметка и се вижда всеки лев къде отива. Плащаме си всяка седмица лични пари, които всеки си ползва за каквото желае. Аз от тях си спестявам за това-онова. Преди правех грешката да делим всичко и накрая се оказа, че все по-рядко си купувам дрешки и козметики, защото всичко е строго разпределено. Сега, като си имам моя фонд, си купувам мои си нещица.

# 12
  • Мнения: 46
 Нямам Flutter но обичам да скътавам по шкафчета, чекмеджета и джобчета, защото все оставаме без пари преди заплата  Rolling Eyes и тогава гордо вадя запасите  bowuu.
 Напоследък обаче всичко издумкваме  ooooh! и долапчетата си зеят празни  Mr. Green
 Обещали сме си, че ако от заплата до заплата ни останат пет лева фира - ще се оженим!  Whistling Joy Crazy

# 13
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не,нямам нужда от такива фондове,за да се чувствам "човек".

# 14
  • София
  • Мнения: 2 838
В момента нямам, защото мога да си купувам кавото пожелая - той никога не ми прави забележки.
Но когато бях женена за предишния си мъж, имах.

Общи условия

Активация на акаунт