Честит 8-ми март, мамчета!!!

  • 1 044
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Мили мами, честит празник! Да сте много щастливи, дечица да ви радват, да ви слушат, и да ви обичат!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 419
Честит Празник, мили мами  Hug!
Бъдете все усмихнати, здрави и щастливи като най-прекрасното цвете  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 019
Честит празник и от мен мили Мами  Grinning Да сте обичани и красиви и да имате нещата, които искате в живота си!

ПС: Ая, как си? Моментът набилжава  Grinning Успех! Мислим за теб  Hug Чакаме добрата новина  Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Честит празник, мили мамчета! Бъдете здрави, щастливи, красиви  и много обичани! newsm51

# 4
  • Мнения: 1 744
Честит празник и от мен! Бъдете винаги весели и усмихнати, обичани и радвани!   mamma

# 5
  • Мнения: 1 419
ПС: Ая, как си? Моментът набилжава  Grinning Успех! Мислим за теб  Hug Чакаме добрата новина  Hug
Чудя се да го събирам ли тоя багаж или да си ходя с корема  Crazy  Mr. Green Мерси  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 148
Честит 8 март мамчета от здраве и от щастие да не се отървете  bouquetАя датата не беше ли утре newsm05

# 7
  • Мнения: 649
Ая, стискам палци!

# 8
  • Мнения: 990
Честит празник !Бъдете много щастливи и много обичани!
Айя леко раждане   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 895
Честит празник, мацки!
Хем сте мами, хем сте дами - празника е двоен! Пожелавам ви да сте в пролетно настроение през цялата година! Да се чувствате обгрижвани, обичани и глезени от дечица и съпрузи и късмета да е с вас!


П.П. Ая, утре сме с теб и чакаме попълнението с нетърпение! Hug

Общи условия

Активация на акаунт