Бургаските бъдещи мами са най-големите сладурани

  • 3 865
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ 8- МАРТ  !!!!

# 1
  • Мнения: 4 546
ЧЕСТИТ 8ми МАРТ!!!
и честита нова темичка  Simple Smile muna33 , чудесно заглавие   bouquet

# 2
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Честит 8ми март и от мен!Пожелавам на всички бременлийки да бъдат красиви бъдещи мами , след време най-щастливите майки на света и винаги да бъдат обичани и обичащи жени!

# 3
  • Мнения: 917
Честит 8ми март!
Пожелавам ви да се чувствате специални не само на този ден! И много усмихнати! Децата и мъжете много да ви слушат, обичат и уважават!

# 4
  • Мнения: 164
"По времето когато Господ създаде жената вече беше Шестия ден и той работеше извънредно. Един ангел се появи и попита:
- Защо отделяш толкова време за това?
Бог отговорил: - Видя ли плановете ми за нея? Тя ще може да се поддържа чиста, без да се захабява, и няма да е от пласмаса, ще има 200 подвижни части, които могат да се подменят и ще работи, дори ако се храни само с остатъци и диетична кола. В скута си ще може да държи четири деца едновременно, целувката й ще може да излекува всичко - от ожулено коляно до разбито сърце - и ще прави всичко само с две ръце.
Ангелът се изуми от изказванията: - Само с две ръце? Не може да бъде! И това е стандартния модел? Прекалено много работа за един ден! Довърши я утре!
-Не мога! - запротестира Бог- Съвсем близо съм да завърша това  творение, което е така скъпо на сърцето Ми. Тя може да се лукива сама и да работи 18 часа без миг почивка.
Ангелът се приближи и докосна жената:-Направил си я много нежна, Господи!
-Нежна е  -съгласи се Бог - но също така твърда. Нямаш представа какво е в състояние да понесе или да постигне.
- Ще може ли да мисли? - попита ангелът.
- Не само ще може да мисли, но ще може и да разисква и преговаря .
Ангелът забеляза нещо, протегна ръка и докосна бузата на жената: - Ох, изглежда, че има теч в този модел. Казах ти, че се опитваш да вложиш прекалено много на едно място.
- Това не е теч - поправи го Бог - това е сълза!
- За какво служи? - попита ангелът. Бог отвърна:
-Сълзите са нейният начин да изрази радостта и тъгата си, болката и разочарованието, любовта и самотата, скръбта и гордостта си. - Ангелът беше впечатлен:
- Гениален си ,Господи! Помислил си за всичко! Жената е наистина невероятна!

***


[Честит 8-ми март,мили дами!!!!!!!!!!!Бъдете щастливи и винаги усмихнати!

# 5
  • Мнения: 4 546
благодаря ти Мадлен за хубавата притча   bouquet

# 6
  • Мнения: 11
Честит празник и от мен, момичета!
Много любов и щастие ви желая, бъдете най-обичаните жени

# 7
  • Мнения: 1 701
randuna, подариха ни чашки за сок и сок на gerber! И разни други рекламни материали. Кремче на авент за зърна и подложки за гърди.... Не е нещо за което да съжаляваш Wink

Честит 8-ми Март, мили момичета!    bouquet

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
честит празник на всички майки и бъдещи такива!
нека бъдем винаги  обичани  и желани!
а на мамите  с коремчета леко раждане и едно здраво бебе!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Честит Осми март нека мъжете ви ви обичат и носят все на ръце, нека не позволяват да забравите че сте обичани и желани   bouquet

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ МОМИЧЕТА,
Много любов,здраве,щастие,късмет и да бъдите най обичаните жени на света!

# 11
  • България
  • Мнения: 3 617
Честит 8-ми март и от мен , мили майчета, бъдете много, много щастливи, обичайте и бъдете обичани  Heart Eyes
 Поздравления за хубавата темичка  bouquet

# 12
  • Мнения: 565
Честит 8-ми март мили дами! Бъдете най-щастливите, най-красивите и най уважавани всеки ден!
И за новата темичка честито! Много сладко заглавийце!  Hug

# 13
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Да се отчета и тук.  WinkСега се връщам от доки-мери тоновете и каза,че бебчето е много добре,аз съм понапълняла повече от необходимото  Embarassed и трябва да огранича сладкото и другия месец ще ни е последния ултразвук  Peaceако всичко се развива нормално/дай Боже/ Praynig
Вече нямам търпение да идва май месец и да се подготвям за срещата с малкото човече! Hug

# 14
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Честит 8-ми Март  Hug  bouquet
 Честита нова темичка на всички ни  Hug  bouquet

 Момичета хайде и тук да си правим списък на пишещите които посещаваме тази темичка и да я поразкрасим малко с бебешки картинки  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт