Работилница за великденски чудеса в София,НОВА ТЕМА

  • 18 866
  • 401
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в сградата на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

За трета поредна година ще бъдат изложени ръчно изработени предмети и украса, изработени от децата от Дома за деца, лишени от родителски грижи в село Доганово, доброволки от Движението и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза.
„Тази година планираме и голямо боядисване на великденски яйца на открито заедно с нашите приятели от дома в село Доганово”, разказаха доброволки от Движението. Средствата от базара ще бъдат предназна4ени  за Дома за деца, лишени от родителски грижи в град Златица,където живеят 40 деца на възраст от 0 до 3 години.


Това е темата в която да обсъждаме подробностите,моми4ета.Имаме дати и места за базара Hug HugТой е съвместен както виждате  с библиотеката,ще бъде на две места и ще имаме възможност да изложим доста неща Simple SmileОт библиотеката се подготвят много сериозно ,а и на тях това е поредният базар.

Нека сега да видим кой и кога ще се вклю4и с помощ в продаването.
аз съм на линия целият петък(за библиотеката) и половин ден от събота или неделя.Зависи как се наложи Wink

За Св.Неделя ще ни трябват две маси newsm78,за библиотеката не е нужно,предоставят вси4ко  bouquet
Е,вие сте GrinningПишете местата и времето Praynig


на 25 март,неделя ще се събират готовите неща от София.В кино Арена,на бул.Т.Александров ,на 2 етаж,около Джимис.В 4асовете между 10.30-12.00

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 10:09 от lavender

# 1
  • Мнения: 2 534
Аз съм за поне половин ден , ще пиша допълнително кога и къде , но ми се ще да бъда там , където са децата от Доганово

# 2
  • Мнения: 6 447
Ще се включа където кажете,нямам претенции. Hug

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз съм за поне половин ден , ще пиша допълнително кога и къде , но ми се ще да бъда там , където са децата от Доганово

Децата ще идват ,но не сме уто4нили с Дун4ев къде то4но.В петък сигурно ще са в библиотеката(следобено време newsm78) ,а най-добре е ,ако е хубаво времето децата събота и неделя да са на църквата Hug
Жени,това знам за сега  bouquet
Нези,ще те пиша за Св.Неделя ,а деня допълнително Hug

По принцип в библиотеката няма да ни трябват много хора ,но нека се знае ,4е аз ще съм там два дни.Там ще има сигурно и други деца (организирано от библиотеката) и нуждата от наши хора не е голяма WinkНека кажем,4е двама 4овека за там са ок плътно от 11.00 до 17.00........

# 4
  • Мнения: 4 195
1. На 31-ви и 1-ви - съботата и неделята - по цял ден където ме сложите.
2. Етикетите ще напечатам пак аз. Само да уточним текста.
3. Материалите за базара, могат да се изпращат и в офиса ми - адреса е:
гр. София, пк 1309,
ул. Царибродска 70, ет. 1, ап. 2 - Топ Дринкс - за Кристина Николова.
4. При мен е цяла кутия с бижута от коледния базара - стават и за великденския.
5. И за двата дни ме пишете и с кола - товаро- разтоварителни дейности.
И имам следния въпрос - миналата година в последния момент набавихме маси и столове - нека тази година го помислим от сега.
с какво друго мога да съм полезна:)

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
На 31.03   мога целия ден. За 01.04. още не съм сигурна  newsm78
С какво друго мога да помогна (освен с кола?) ?
Какви маси трябват?

# 6
  • Мнения: 3 248
Нямам време да прочета кога и къде точно, всъщност знам дните...
Просто ме имайте предвид...и за трите дни. Но мисля, че само в събота ще мога през целия ден. ooooh!

Има ли нещо, с което бих могла да бъда полезна?! След утре ще продължа да се включвам по-активно. Blush

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
кратко обобщение:

1.Библиотеката
-петък-Роси.Тука може някой да ме подкрепи с присъствие Hug
-събота -Роси и Миленка.Аз съм от 14.до 17.00........Тука имаме нужда от един 4овек поне Praynig
-неделя-Миленка и още някой да не е сама Praynig
Библиотеката в неделя работи до обяд!!!!!

2.Св.Неделя
-събота-Криси,Веси,Дамаянти.......
-неделя-Нези,Криси,Писна ми.......

Това е примерен график,но нека го има.

Криска,Иве,моля ви да сте на църквата защото сте с коли ,а ще трябват Wink
Жени,ти си зависима от децата,но така те писах Wink.Общо взето вси4ко търпи промени Simple Smile

не са се разписали още хора така 4е ще сме на 6  Heart Eyes
Масите Иве  newsm7обикновенни сгъваеми маси.Поне 3 да има Hug

# 8
  • Мнения: 1 134
Аз съм на линия събота - целият ден и неделя - до 15ч.

Ще се разпечатва ли нещо друго, освен етикети?

# 9
  • Мнения: 863
Ще се пробвам за петък може би от обят или целият ден, съботата ,но за неделя незнам дали ще мога...По-късно ще кажа.

Предлагам част от нещата за базара да ги оставим в нас, доста близо съм до библиотеката, пък и до  Св.Неделя, дет се казва може и без транспорт да ги занесем по -леките.
Роска какво ще кажеш ?newsm78
Също и колата ще е на разположение,както и шофера де Mr. Green
Масата си стои в гаража на Роси от миналия Великден  Laughing

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 16:30 от 4arlin

# 10
  • Мнения: 1 878
Засега мисля да се включа в продаването поне за в петъка, пък ще видим допълнително за изобщо. Hug Hug Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Масите Иве  newsm7обикновенни сгъваеми маси.Поне 3 да има Hug
Имам една такава - става ли ??Мога да я донеса  Hug (ако вземеш ТВ до тогава  Twisted Evil , че стои на нея  Mr. Green)
А и ще питам една от Люлинките за още една, сгъваема, - няма да откаже  Peace

# 12
  • Мнения: 2 534
2.Св.Неделя
-неделя-Нези,Криси,Писна ми.......
Жени,ти си зависима от децата,но така те писах Wink.Общо взето вси4ко търпи промени Simple Smile
Е , не се притеснявай чак толкова , аз децата пак ще ги видя  Wink , просто ако става , ако не - няма проблем

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Засега мисля да се включа в продаването поне за в петъка, пък ще видим допълнително за изобщо. Hug Hug Hug

ок,Сънили,петък с мен в библиотеката.
Иве,никакъв шанс няма да мина до Люлин близките дни,,гаража ми е пълен,колата също Close

# 14
  • Мнения: 2 353
  Ще бъда плътно 2 дни, само само не в денят на Цветница, че ще ме изсели именничката Shocked

Общи условия

Активация на акаунт