Прах за пране и омекотител

  • 2 694
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Незнам носа ли ми се повреди, или ми се струва, ама все не съм доволна от АРОМАТА на праха и омекотителя. Ползвала съм Ариел, в момемнта Персил, Бонукс, ....Няма го този аромат дето се носеше от прането ми преди години.
ЗАщо така, според вас?
На вас носи ли се аромат и от какъв прах и омекотител са предизвикани Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Силистра
  • Мнения: 288
На мен ми харесва Тема triple power за бялото пране, за него не ползвам ароматизатор често, за цветното течен препарат, а ароматизатора ми е Семана - синия, обаче дали ще ти хареса незнам

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 514
Пера с Бонукс (жълт или зелен), а омекотител ползвам вече доста време на Малиция.
Много съм доволна от него. Като простра, цялата тераса мирише после цял ден. И прането доста време си ухае на него.

# 3
  • Мнения: 3 251
Незнам носа ли ми се повреди, или ми се струва, ама все не съм доволна от АРОМАТА на праха и омекотителя. Ползвала съм Ариел,
Да , и аз от дълги години само с него пера, но не само като аромат се губи, но и като качество, а  от скоро и като количество /уж еврокомпакт Naughty/
А омекотетителят ми е Ленор, в последно време залагам само на серията "Ароматерапия", че са с по-дълготраен и наситен аромат.

# 4
  • Мнения: 2 673
Честно казано от Савекс, като аромат...пък и като качество май съм по-доволна в сравнение с Ариел. Бях взела една червена кутийка за проба...Има цветя на кутията...много хубав аромат..
Омекотителите. Ползвала съм Ленор, почти само това, АБСОЛЮТНО всичките му аромамти. Май ще мина на Семана, нямам опит с нея. НО МАЛИЦИЯ също съм ползвала - син .

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 514
Честно казано от Савекс, като аромат...пък и като качество май съм по-доволна в сравнение с Ариел. Бях взела една червена кутийка за проба...Има цветя на кутията...много хубав аромат..
Омекотителите. Ползвала съм Ленор, почти само това, АБСОЛЮТНО всичките му аромамти. Май ще мина на Семана, нямам опит с нея. НО МАЛИЦИЯ също съм ползвала - син .


Аз от Ехо Савекс се изприщвам. Иначе ми хареса как пере, ама пъпките не ми харесаха.  Twisted Evil
А иначе повече харесвам бялата Малиция. Синята не ми мирише толкова добре.

# 6
  • Мнения: 207
И аз минах през персил,ариел,тайд,но все нещо не беше както трябва.От десетина пранета съм с ФРОШ течен и искам да споделя,че много ми харесва.Става и за 30гр. и за 95градуса.Първо смених пура с фрош за чинии,а сега и препарата за пране.Доволна съм,става и за бебешки дрешки с алое вера.Да споделя само че изпрах якето на мъника на 30гр. и вътрешните ръкави светнаха без предварително да отпирам.Литър и половина за 9,60,по-изгодно от персила Peace

# 7
  • Мнения: 2 673
Руби,аз също съм доволна от Фрош за съдове, а и от този за фаянс. Ще пробвам и за дрехи Peace

# 8
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пера с Ариел исъм доволна много.А омекотител имам Фрош,сега си взех и Ленор кокиче-мирише страшно хубаво.А като чета отзивите за праха Фрош ще взема да си купя и аз.

# 9
  • Мнения: 476
Аз ползвам Ариел или Тайд, а до скоро омекотител Ленор или Семана, но последния път си купих Силан и много ми хареса аромата!! Много е траен и след като са стояли цял ден навън дрехите, после като ги прибера, стаята и гардероба миришат много приятно! Май ще се спра на него. Ленора също е траен, но нещо ароматите не са кой знае какво според мен.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 478
Последните месеци ползвам Silan, за момента един светло син ми е фаворит- ухае дълго и невероятно хубаво Heart Eyes

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Аз не харесвам дрехите ми да миришат силно на омекотител (прах) и после да ги смесват с парфюма (деото).
Омекотителят ми има съвсем лека приятна ненатрапчива миризма.
За чаршафите - сложила съм при тях в гардероба кутийка с ароматизиращи кърпички.

# 12
  • Хасково
  • Мнения: 726
На мен ми харесва Тема triple power за бялото пране, за него не ползвам ароматизатор често,
много приятен аромат.

# 13
  • Мнения: 1 111
Определено мога да кажа,че развалиха праховете - и Ариел,и Бонукс,и Рекс....Изобщо не са това,което би трябвало да са за тези пари... #Cussing out
Аз преди перях с Ариел или с Тайд,пералнята също е модерна....а прането излизаше такова,каквото го поставях... ooooh!
А колкото пъти си ходех у нас при майка ми и тя като извади едно снежно бяло пране от пералнята,направо ме забиваше в земята... Embarassed Тя пере само с Ехо Савекс,а и пералнята е Перла 05,на 15-ина години вече...и как ги прави тия магии незнам Thinking
Аз също минах на Ехо и съм доволна. Peace

# 14
  • Мнения: 701
Помня страхотния и дълготраен аромат и качеството на прането на Ариел,когато майка ми го ползваше преди време...сега такъв няма никъде.Развалиха качеството на почти всички прахове.Аз си харесвам Тема /докога ли ще я задържат с добро качество  newsm78 newsm78 newsm78/
Общо взето сега съм на кръстопът...предлагат ми прах от Гърция,а там праховете сякаш са от друга планета,нищо че носят същите имена като нашите.

Общи условия

Активация на акаунт