кошница за бебе

  • 2 470
  • 40
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 636
Здравейте момичета искам да питам онези от вас, които са ползвали кошницата за бебе от кога са я ползвали?Аз имам на Макси кози, бебка е на 4 месеца и не съм я слагала още. Може ли вече да я ползвам - като ходя на разходка или за колата?

# 1
  • Мнения: 3 478
Ами ползвам я от изписването. Тук такъв  закона. А ти в кола до сега не си ли возила бебето? По добре си ползвай преди да е умаляла и да дойде ред за нова.

# 2
  • Мнения: 5 393
Ползва се от първия ден още, особено пък ако се вози бебето в кола-абсолютно задължително. До сега как сте я возили -гушната ли? Naughty ooooh!

# 3
  • Мнения: 574
от втората седмица до тогава ни возеха и ми беше удоно с порт бебе!Ама сега аз я возя по често и затова в кошницата Peace

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
от изписването, разбира се

# 5
  • Мнения: 1 043
от изписването Peace

# 6
  • Мнения: 4 668
И ние от изписването , почти до 1 година  Peace

# 7
  • Мнения: 596
След като стана на месец и половина.

# 8
  • Мнения: 867
Веднага след изписването докъм 6 месец. Даже не ги беше навършила и и стана тясна, та и взехме стол. Ти я пази още пък то ще стане време за столче. Досега защо не си я слагала?

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
И аз знам,че още от първия ден може да се ползва. Peace

# 10
  • Мнения: 1 272
От първия ден до към 1 година

# 11
  • Мнения: 189
Ами ние я ползваме от 1м възраст, но защото чак тогава я купихме.А те са някъде до към 10-ина кг мисля.Ползвайте я че ще ви умалее вече

# 12
  • Мнения: 11 003
Още от изписването трябва да е в кошница.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
От втория месец до към годинката,но както са ти отговорили другите мами може още от изписването.

# 14
А доколко часа може да стои малко бебе в такава кошница? Моята кошница се използава и като зимен кош за количката и вече трети месец разхождам малката в неия. Но се притесниявам, защото не е в напълно легнало положение. Мже ли да възникне проблем за тазобедредените стави и гръбначните прешлени????






-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 08:36 от Доня Туфиня

Общи условия

Активация на акаунт