Я си отворете чекмедженцата...

  • 1 784
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
              ... на работа. След като обърнахме чантите за амнайсти път с хастара нагоре и обявихме съдържанието, време е да видим кой какво си държи на бюрото и как си подобрявате работната обстановка. Вие сте.

# 1
  • Мнения: 51
Да не съм луда да си го отварям!!! Я се консултирайте с темата за коя майка как казва на момичешкото такова...

# 2
  • Мнения: 2 759
              Ъ? Идеята беше държите ли си снимка в рамка на любимия и детето; има ли цветя на леглото, опс, бюрото до вас; козметики,  друго... Е сега паднах в оркестъра  newsm78...

# 3
  • Мнения: 239
              ... на работа. След като обърнахме чантите за амнайсти път с хастара нагоре и обявихме съдържанието, време е да видим кой какво си държи на бюрото и как си подобрявате работната обстановка. Вие сте.

Пистолет, пури, няколко златни верижки за ръце и врат, златни пръстени, снимки на пиченца, 2-3 броя румънски Плейбой, табела 'ай ем нъмбър уан', автограф от Жан Клод, който се оказа джудже и мога да го размажа само ако кажа 'щрак'.

# 4
  • Мнения: 4 371
Не помня, бях на работа до към 5 и 30 Mr. Green

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 841
Леле, по -добре не питай, абсурд е да изброя какво има в чекмеджето.
На пръв поглед
- крушка
- етикетчета, от тези малките, самозалепващи и малко по -гол. размер от същите,
- крем за ръце - 2-3 тубички,
- перфоратор,
- тиксо
- спирт
- лепило
- линийка
- хапчета
- лепило
- тиксо
- една кутийка, в която има батерии, малка отверка, която се използва при зареждане глава на принтер
- ключове разни
- ластици
- гъбичка за обувки
- болтчета и гайки се търкалят
- телчета

ох, спирам и без това кой ли ще седне да чете  Mr. Green, чие чекмедже какво съдържа

# 6
  • Мнения: 4 651
Не знам, не подреждам, само като ме депресира колегата.
Ама кавото потърся след известно време ровене - намирам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 405
Моето е опасно да се отваря, ще ми удари краката Mr. Green (бившето мое работно такова), тежичко е

# 8
  • Мнения: 6 991
Чекмеджето е общо - съответно пълно с канцеларски джунджурии.
Държа си програмата за университета на видно място, да не се отнеса твърде много в работата и да забравя да ида на лекции Mr. Green
Имам един безумно сладък заек на десктопа.
И тефтер, в който си пиша важни неща.
Ми всъщност много скучно бюро О_О
Трябва да си купя някаква свежа джаджа.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Папки, тефтери, метална каса.

# 10
  • Мнения: 3 569
PC, банкнотоброячна машина, фискално у-во, УВ лампа, неколко жи си емчета и снимка на малката ми принцеска.

# 11
  • Мнения: 2 759
              Стига бе! Само Жоро ли има снимки на любимите на работа  Crossing Arms? И deja pere на принцесата   bouquet. Явно мъжете са по-сантиментални newsm78. Аз да си кажа, че засега съм само с кремче за ръце (не мога без); витамини и други таблетки; резервни цигари; зарядно; лакочистител и памук; капки за очи; цвете, подобно на малка палма; едни малки държачи за визитки на NIKI; монитора ми е целия в играчки от шоколадови яйца + малко мидички. Това е. Бедна работа. НелиСА, супер си изброила   bouquet, напомни ми да добавя гъбичка за обувки към колекцията  Peace.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз съвсем доскоро нямах чекмедже (не ми е трябвало), после ме преместиха на друго бюро, но нямам ключ от чекмеджетата  Laughing
На бюрото си държа шишенце с вода, което сутрин мистериозно изчезва. От 3 дни някой е метнал план на етажа. Разбутала съм клавиатурата и мишката встрани, за да ми е по-удобен таблетът и с това се изчерпва почти цялото място на моето бюро.

# 13
  • Мнения: 936
Моето беше скучно, докато ходех на работа. В чекмеджето учебници и хвърчащи листове, по бюрото пак учебници и листове, кутия с цветни тебешири, а в шкафа - уредба.  Ха познайте какво работя!

# 14
  • Мнения: 4 668
Бюрото ми е Г-образно , имам 5-6 снимки на малкия , една наша с мъжът ми , настолен календар , PC , всичките ми документи са идеално подредени , зад мен имам ксерокс и принтер + една подвижна маса , където си държа не толкова нужните документи ...
Чекмеджетата ми ( 4 на брой ) са в перфектен ред ...
Мразя хвърчащи листове , мръсни и разхвърляни бюра и офиси в които се пуши  Crossing Arms

Изобщо , дразнещо подредено е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт