Отговори
  • Мнения: 483
Здравейте мили мами, има ли сред вас любители на планиата? Това е едно от най-хубавите усещаниякоито съм изживяла. Освен, че е полезно и разкрива едни от най-красивите гледки а да не говорим за удовлетворението от изкачването...възпитава търпение и предоставя страхотни спомени. Да покоряваш върхове! Страхотно е! Колкото и да е труден прехода и колкото и умората да надделява в един момент... когото гледката се разкрие през теб започваш да планираш следващото катеране ...
Има ли по-приказна гледка от тази, която се розкрива от Седемте Рилски езера, в. Вихрен и т.н
Нямам търпение да покоря следващия връх, може би Мусала.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Здравей.
Аз също много обичам планината. За съжаление обаче напоследък с натрупването на малко килца покрай раждането преходите ми стават все по-трудни. Наистина няма по-хубава гледка от тази на Седемте рилски езера. Не съм изкачвала по-труден връх от Мальовица. Не съм ходила в Пирин - сигурно е красиво.

# 2
  • Мнения: 420
Обожавам Рилските езера. Дъхът ми спира от възторг когатото се изкача горе.
Миналата година се качих на Мусала.

# 3
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
И аз съм от вашата групичка.За съжаление таткото не си пада по туризъма и се примирявам с Витошки разходки.С малката сме всеки уикенд там.

# 4
  • Мнения: 547
Завиждам ви, че Рила и Пирин са ви на "една ръка разстояние". Обожавам планината, но все по-рядко ми се случват ходенията. Поздрав от мен със снимка на едно от най-красивите места, на които съм била - вр. Полежан. Гледката от върха спира дъха. Жалко, че снимката е сканирана не особено качествено.

# 5
  • Мнения: 483
  bouquet на мен също ми пречат килограмите, както и липсата на свободно време, но щом малко попораснем ще направим един преход. Живот и здраве!

# 6
  • Мнения: 8
Планината ..... Понякога я сънувам, понякога въжделея, мечтая. Понякога сърцето ми плаче да се върна там. И аз я обичам и на мен килограмите ми са повечко и отдавна не съм се качвала. Но малкия вече е на 1г.6м. и ще трябва да се поразходим заедно.
 Едно ще ви кажа - невероятен е изгрева на Мусала!!!!

# 7
  • Мнения: 483
Планината ..... Понякога я сънувам, понякога въжделея, мечтая. Понякога сърцето ми плаче да се върна там. И аз я обичам и на мен килограмите ми са повечко и отдавна не съм се качвала. Но малкия вече е на 1г.6м. и ще трябва да се поразходим заедно.
 Едно ще ви кажа - невероятен е изгрева на Мусала!!!!
А колко хубаво си го казала...
Ще кача и Мусала щом вляза във форма. И до този връх Полежан ще ида. Нямам търпение.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте! И аз съм с вас. Почти всяка събота и неделя сме на преходи или качваме върхове. За съжаление до Мусала не успяхме да се качим, че времето ни притисна. Но тази година ще отидем с приспиване в заслона, до който стигнахме миналата. Обичам гледките и изненадите на Рила. Не знаеш къде ще изкочи поредното езеро или река. Влюбена съм в Родопите. 
Между другото детето беше на 3м, когато го качихме на Меча поляна, но на 1г  стигнахме до Еленино езеро. Така че децата не са причина. До това лято мъжа ми го носеше в самар, от миналата година си ходи сам. Записвам се да следя маршрути.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 622
Ние живеем до морето, но много обичаме планината  Hug Не пропускаме всяко лято да отидем на планина. Там се зареждам с положителна енергия. Взимаме и детето вече и на него му е много хубаво. С нетърпение очаквам август да трагваме пак.  Laughing

# 10
  • Мнения: 460
Здравейте момичета, и аз като Tasha завиждах благородно на софиянци, затова че са на една крачка от толкова планини (от варна съм).  Когато Роско беше на 7м го качихме на х.Мечит в големия мартенски сняг. Сега правим малки преходи, главно до рекички, където могат да хвърлят камъчета с часове. Преди да се появят мъниците ходих доста при всяка възможност на планина, преживях Ком- Емине, опитах се да стегна най високо разположента старопланинска хижа, но успях само за 2-3 месеца.
Май нямам любимо място, стига да е хълмче, трева, небе, имах период около раждането на Йони дето не можех да чета и слушам за планина, че ми се свиваше стомаха, като знам че скоро няма да мога да ходя. Отмина с времето, децата са големи и използваме близоста на Витоша засега.

# 11
  • Мнения: 651
...Май нямам любимо място, стига да е хълмче, трева, небе...
Това лято изкачих сама един връх,
ми..останах без дъх! После само повтарях - беше велико, беше велико!

# 12
  • Мнения: 207
Много е красиво на Рила - водата, въздухът, природата - всичко е толкова чисто и спокойно!  Интересно преживяване е да се качите с газка от хижа "Пионерска". Страхотно е, освен ако не сте  любители на екстремните спортове Laughing #Crazy  Пирин също е много красива.

# 13
  • Мнения: 2 591
и аз съм по-скоро от бившите планинари  Cry когато бях студентка, рядко пропусках уикенд без разходка по планините, но после ме налегнаха какви ли не ангажименти и килца  smile3511 newsm45, а и моят мъж не е от любителите на планината и сега само въздишам по нея

но там е несравнимо... и не знам дали сте забелязали, но хората в града са много по-различни от тези в планината....

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
За това има приказка- Планината ражда хора, а полето тикви. Wink

Общи условия

Активация на акаунт