10 000 лв?

  • 8 848
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Какво бихте направили с 10 000 лв? Магазин? Ама за какво?
Имам възможност да си направя нещо и така  цикля! Не че 10 000 лв са много пари, но не са и малко и ми се струва, че все нещо може да се измисли.
Много ви благодаря предварително!

П.П. Най-ме е страх да не ги изхарча за дрехи, така че бързо трябва да им намеря място. Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 4 746
Хах, да..влагай ги в нещо, че готовите пари много лесно се харчат  Crazy
Трябва сериозно да проучиш как да започнеш без просто да ги загубиш, а и да ти стигнат, защото не са много  Peace

# 2
  • Мнения: 9 095
дай ми ги да ти покажа Joy Joy

# 3
  • Мнения: 601
дай ми ги да ти покажа Joy Joy
Ох, то и сама мога! Laughing Там е проблема. Щеше ми се да са по-пълноценно изхарчени.

# 4
  • Мнения: 9 095
хихи, шегувам се де, според мен вложи ги в нещо, което харесваш и за което ти си даваш парите, помисли, огледай и действай бързо Peace

# 5
  • Мнения: 7 723
Ще ги вложа в козметична хирургия, поне голяма част от тях  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 4 076
Ремонт на жилище,закупуване на недвижима собственост(или част),кола,депозит в банка,където срока и лихвата те устройват,екскурзия с част от тях...има много възможности Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 936
ами с какво ти се занимава... newsm78
ако е магазин за какво-дрехи..те вече са навсякъде  Rolling Eyes за детски дрехи?!
може би някакъв за джунджурийки...каквото ти дойде наум!

но всичко това има и много странични фактори-къде ще имаш възможност да го направиш? в близост какви магазини ще има и т.н.

# 8
  • Мнения: 4 053
Ще ги вложа в козметична хирургия, поне голяма част от тях  Sunglasses

хи хи,и аз  Mr. Green
ще си направя липосукция на корема  Wink

# 9
  • Мнения: 9 077
На първо време бих си ги скътала, докато не йм измисля най-правилното приложение.

# 10
  • Мнения: 4 371
Детски кът.
Идея си нямам колко всъщност трябват за едно такова начинание.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Май до никъде няма да стигнат за бизнес, но поне за начало са добре. А иначе аз бих ги вложила в нови гърди  Embarassed Само чакам "да ми изпаднат" от някъде излишни 3000Евро и действам

# 12
  • Мнения: 2 407
МАГАЗИН ЗА СУВЕНИРИ.

# 13
  • Мнения: 2 492
Какво бихте направили с 10 000 лв? Магазин? Ама за какво?
Имам възможност да си направя нещо и така  цикля! Не че 10 000 лв са много пари, но не са и малко и ми се струва, че все нещо може да се измисли.
Много ви благодаря предварително!

П.П. Най-ме е страх да не ги изхарча за дрехи, така че бързо трябва да им намеря място. Laughing

Честно казано това не са достатъчно парички за бизнес , по скоро ако привлечеш и още някакъв капитал  ...  !?
Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !

# 14
  • Мнения: 4 371
Честно казано това не са достатъчно парички за бизнес , по скоро ако привлечеш и още някакъв капитал  ...  !?
Толкова бързо се харчат , че направо незнам ... лично аз в последните два месеца успях да видя сметката на доста повече . На лице нямам почти нищо , освен дрешки , козметика и процедурки ! А и да не забравим - много ходене по заведения ! Laughing
Но въобще не съжалявам !
Да ти кажа, на мен би ми било неудобно да споделя такова нещо на всеослушание. Никак не е похвално това, което си направила. Очакваш да ти ръкопляскаме или съветваш авторката на темата да си ги похарчи, че не разбрах? Някои хора едва свързват двата края. Не е възпитано такова изхвърляне, ако се сещаш.

Общи условия

Активация на акаунт