ще дават "Шесто чувство" по БТВ

  • 2 361
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 718
Един филм, който може би сте коментирали. Аз лично го харесах и се радвам, че пак ще го дават. Има моменти, които няма да забравя никога
- когато момченцето каза на Брус Уилис "I see dead people"
- когато предаде на майка си думите на мъртвата си баба
- всички моменти, в които се явяваха "dead people"
и финалът, разбира се
ето и линк с малко инфо http://us.imdb.com/title/tt0167404/
Вие какво мислите за филма? Хареса ли ви?

# 1
  • Мнения: 46 437
Я си го дръпни и си го изгледай, когато ти е удобно, защо ще чакаш БТВ Mr. Green пък и най-много да го дублират  Sick

Иначе- да, харесва ми, малкият играе страхотно  Hug

# 2
  • Мнения: 448
Страхотен филм!Гледала съм го безброй пъти и пак ще го гледам с удоволствие.

# 3
  • Мнения: 2 229
Много хубав филм, но е тежък и не е от тези които мога да гледам много пъти Peace...но не съм го засичала от доста време, кога ще го дават точно?? newsm78

Аз съм голям фен на момченцето от филма - Хейли Джоел Озмънт, много съжалявах, че не взе Оскар тогава. Sad Гледала съм го още в "Предай нататък", "Изкуствен интелект" и др. Mного ми харесва как играе, винаги се просълзявам накрая. Bсички са на много добри режисьори и със страхотен актьорски състав. Peace Жалко че звездата му залезе като стана голям, май четох, че август месец се блъснал пиян с кола... Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Един от любимите ми филми
с един от любимите ми актьори  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 268
Филмът е много хубав, а и е с един от любимите ми актьори-Брус Уилис.Детето също е страхотен актьор.По отношение на сценария обаче съм с леки резерви.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Първия път го гледах на кино и ми направи страхотно впечатление.
Втория път , вече на ДВД у дома не бях така разтърсена както преди.
Ако гледам и трети път, сигурно ще ми доскучае.
Но наистина момченцето играе страхотно  Peace

# 7
  • Мнения: 410
Този филм е уморазбъркващ #Crazy
Гледах го още когато излезе на кино.Отидох на вечерна прожекция,не ме питайте как излязох после от киното и как се прибрах Shocked
Бях онемяла просто newsm09
Иначе много ми хареса,гледах го още веднъж,ама дали по тв-то или на ДВД,нямам спомен newsm78

# 8
  • Мнения: 143
Страхотен е филма,но няма да го гледам пак,защото ще съм сама ,а съм много страхлива Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 2 229
Ама днес ли ще го дават бе хора? Или събота и неделя? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 1 402
Уникален, когато го гледах за първи път бях потресена от финала ...нали съм реотан до края не загрях и заподозрях истината   Mr. Green
Много ми харесва, ще го гледам пак с голямо желание.

# 11
  • Мнения: 47 898
на мен не ми харесва филма,не мога да гледам такива неща,ужасен е...което сигурно занчи че е хубав,защото наистина всява страх и води до размисли ,а и идеята е свежа,но аз лично не мога да го гледам отново...

# 12
  • Мнения: 5 299
Много ми харесва този филм! Направо ме побиват тръпки Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 5 718
Ама днес ли ще го дават бе хора? Или събота и неделя? newsm78
в събота, но от 20ч Rolling Eyes , а от 22.30ч е друг филм с Брус Уилис - "Неуязвимият". Аз лично бих им разменила часовете, но карай  Wink

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ммм, да, много ми харесва, особено финала... Хлапето играе страхотно ... между другото във всички филми, които съм гледала с него...

Общи условия

Активация на акаунт