СПЕШНО ми трябва нотариус в Младост.

  • 3 655
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Хайде младостки мами , казвайте къде има нотариус в там, трябва ми спешно да направя утре едно пълномощно там и да не се налага да водя баба ми до центъра. Ако дадете адрес и телефон още по-добре.

Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 107
В Lex.bg няма дадени адреси на младостки нотариуси.
Сравнително близо са № 273 от тази страница http://lex.bg/sprav.php?lang=bg&op=not&lv=2&pid=1&ord=&pn=80 и в сградата на Интерпред.
  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
не съм виждала нотариуси в Младост, всичките са в центъра.
но повечето от тях предлагат посещение по домовете за инвалиди и възрастни хора, срещу заплащане. даже си имаше официална такса за това.
защо не се обадиш на няколко, да попиташ?

# 3
  • Мнения: 3 861
Рони, благодаря ти, за Lex.bg не се бях сетила да търся, а чичко Гугъл не ми даде инфо по въпроса. Ще им звънна на тези в Изток, по-добре от центъра.
Иначе в центъра от нотариуси оттърване няма, аз съм с кола и ако трябва и до там ще я закарам баба ми, но проблемът е, че в центъра паркирането е проблем, а баба ми е трудноподвижна и трябва да спирам до канторите, което не винаги може да се случи...

jam , това с посещенията по домовете е идея. Нямах представа, че се извършват И такива услуги. Ако утре не се справя по една или друга причина с това, тъй като утре така или иначе ще ходя до Младост за да я водя на лекар, просто ще намеря такъв нотариус, който да отиде в дома И и да направят пълномощното.

# 4
  • Мнения: 2 716
Има ли и други сайтове?
На мен ми трябва в Надежда. А в Лекс не открих.

Общи условия

Активация на акаунт