Добрички дечица цветенца подаряват, за 8-ми март те мама поздравяват (23)

  • 12 010
  • 303
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 958

Ч Е С Т И Т   П Р А З Н И К!



 bgДобричлии (родени тук или дошли да живеят тук):   bg

блажка: 1969 набор;ЕГ А-клас;живее в USA
ВЕНЕРА_ДИДИ: 1983 набор;ПМГ-випуск 2002;студентка 5 курс ИУ-Варна;Даника-2005г.
Ина: 1968 набор;ОУ “Хр. Ботев”;Хуманитарна гимназия;живее във Варна;Радина-1993г.;Боян-2004г.
Мама Цоцоланка: 1973 набор;ОУ "Хр.Ботев";МГ;живее в Благоевград;Вили;Рая;Йоан
НЕВМЕНТЕ: 1978 набор;ОТМЕ "М. В. Ломоносов";живее в Добрич;Аделина-18.12.2006г.
НелиСа: 1968 набор;МГ;живее в Любимец;Росица- 1991г.,Радослава-2004г.
синя’гарга: ЕГ-випуск 1994;Е-клас,френски;живее в София;
СлеДи оТ СълЗи: без данни
теа: 1972 набор;ЕГ-випуск 1991;немски език;живее в Добрич;Мартин-2005г.
Точка: 1979 набор;Икономически техникум;ШУ;ТУ-Варна;живее в Добрич;Владислав-24.10.2006г.
Aislin: 1985 набор;СОУ "Л.Каравелов";випуск-2004;студентка в Шуменския колеж-Добрич;живее в Добрич
Aleksa: 1977 набор;родом от Варна;живее в Добрич;(съпруг- Добричлия);Габриела-2005г.
Amarena: 32 години;родом от Нова Загора;живее в Добрич; (съпруг- Добричлия);Симона-2005г.
ani_ji: 20 години;живее в Добрич;Жулиен-10.01.2006г.
Anna_D: живее в Добрич;(съпруг- Добричлия)
Anda: 1974 набор;СОУ “П.Р.Славейков”;ЕГ - английски;живее в София;
andulina: 1969 набор;ОУ “Хр. Ботев”;ЕГ–немски;живее в Добрич;Руслана-1999г.;Любомир-2004г.
aniji: 1980 набор;живее в UK, Derby
anuschka: 1971 набор;ОУ”Хр.Ботев”;ЕГ-немски;живее в Добрич;Десислава-1998г.;Пенко-2004г.
ar4ela: 1981 набор;родом от Велико Търново;Педагогически институт;живее в Добрич;(съпруг - Добричлия);Радостин-2004г.
beborina: ОУ “Хр. Ботев”;Икономически техникум - випуск 1996;живее в Гърция,о-в Родос
bistra: ЕГ- випуск 1992;живее в Балчик
bopsi: 1980 набор;ПМГ-1998г;живее в Добрич;Валери-2002г. preggo
checha: 1985 набор;Техникум по туризъм;живее в Добрич;Виктория-2005г.
Dani66: живее в Сливен
Desert tear: 15 г.,ОУ “Хр.Ботев”;сега ЕГ-немски;живее в Добрич
di_an: 1975 набор;живее в Добрич;(съпруг-Добричлия)
didi_demi: 1976 набор;Техникум по икономика;ТУ-Варна;живее в Добрич;Деметра-20.06.2001г.;Александър-12.04.2006г.
diMM: набор 1979;ИТ- Добрич;ВИНС-Варна;СА-Свищов;живее в Добрич; Ивет-2005г.
dina66: 1982 набор;живее в Добрич;Симона-2006г.
dorela: 1969 набор;родом от Силистра;живее във Франция;Ирен-2004г.
dzori: 1973 набор;СОУ"П.Р.Славейков";живее в Добрич
eli nikol: 1981 набор;Хуманитарна гимназия;живее във Варна;Виктор-2005г.
EM4O: 1981 набор;Техникум по облекло;ДТК;ТУ-Варна;живее в Добрич;Емануил-2005г.
emev: 1980 набор;ПМГ;сега Шуменски университет;живее в Добрич;Габриела-2005г.
fapua: 1977 набор;ЕГ-английски език;випуск 1996;живее сега в Добрич;иначе в София;Данаил-2000г.;Лилия-2005г.;Десислава-16.12.2006г.
feel_u: 1980 набор;родена в Ямбол;живяла в София,Каварна;сега в Добрич;Денис-2005г.
gabriel2: 1981 набор;техникум по туризъм;живее в Добрич;Габриел-2004г.
gala81_81: 1981 набор;СОУ "Кл. Охридски";Велико Търновски Университет; живее в Добрич;Михаил-2006г.
galaxy: 1984 набор;СОУ "П.Р.Славейков";живее в Добрич;Анна-Мария-2005г..
gal4e: 1970 набор;ЕГ А-клас,немски;живее в София;Кристиан-2005г.
Gena: ЕГ-випуск 1998,английски;живее в София;Влади-2005г.
geomar: 1980 набор;"Техникум по лека промишленост";живее в Добрич;(преди в София);Рая-2005г.
gogolina: чакаме данни Гого-05.05.2002г.  preggo
Graci: 1978 набор;МГ;живее в София;Пепи-2003г.;Вальо-2006г.
helenka(+съпруга й): СОУ “Дора Габе”;ЕГ випуск–1997 Б-клас;живее във Варна;Никола-2005г.
Ianamama: 1977 набор;Хуманитарна гимназия;живее в София;Надина-2005г.
Jungle: 1976 набор;СОУ “П.Р.Славйков”;ЕГ,випуск 1994,Г- клас,анлийски;живее в USA,California;Натали Джоел-2005г.  preggo
kadrokosa: 1978 набор;ПМГ;живее в Добрич;Борис-2005г.
kemi: 1974 набор;родом от Разград;живее в Добрич;(съпруг Добричлия);Иван-27.06.2005г.
KremenaMilkova: без данни
kremio: 1975 набор;СОУ "Кл. Охридски";живее в Добрич;Мартин-2000г.;Ивелин-2006г.
laskova: 1980 набор;Хуманитарна гимназия;Колеж по туризъм;живее в Добрич;Дея-2005г.
Light_Angel: 22 години;живее в Добрич;Вики-2006г.
macro: 1976 набор;ЕГ-английски;живее в София
mad about you: 32 год.;СОУ "Кл.Охридски";ТМТ;живее в Добрич
mama Blue: 1973 набор;живее в Добрич;Радена-2005г.;Божана-15.02.2007г.
Mama Vessi(+съпруга й Мартин): 1976 набор;Хуманитарната гимназия;ИУ;живеят в  Рейкявик;Aнтони-2000г.;Даниел-2005г.
mariela;): 1983 набор;Техникум по туризъм,2000г.;живее в Добрич;Йоана-2005г.
Marietta: 1974 набор;ОУ "Хр. Смирненски",ЕГ- английски;живее в Пловдив;Борис-2004г.
maryloo: 1973 набор;СОУ "Климент Охридски",руската,МГ;живее в Атина,Гърция
Megan: 1970 набор;СОУ “П.Р.Славейков”;ЕГ;живее в София
mimi_kir: 1973 набор,родом от Каварна;ПМГ;живее в Добрич;Дима-2005г.;Калина-1998г.
mimi kokonata: 1971 набор;живее в Добрич
nat: 1970 набор,ЕГ В-клас,немски;живее в Германия
natali_bu: чакаме данни
natt: Родом от Габрово,а последните пет години e живяла в чужбина.Преди това била учителка по английски. Мъжът и е от Добрич. 
nia_r: 1972 набор;ОУ “Хр. Ботев”;ЕГ - випуск 1991;живее в Canada;Александър-2003г.
pavlik: чакаме данни
perla: 1967 набор;Техникум по туризъм;живее в Германия
Renne: 1973 набор;Хуманитарна гимназия;ХТМУ-София;живее в Добрич;Божидар-2004г.
shrew: 1978 набор;Хуманиратна гимназия; живее в Гърция, о-в Родос;Александър-20.12.2006г.
SISOLITA: 1981 набор;живее в Добрич;Рая-2005г.
sisi73: живее в Добрич
slavena: 1976 набор;ОУ “Хр. Ботев”;ЕГ- випуск 1995;живее във Варна;Елица-2005г.
snowmoon: 1974 набор;ПМГ;ТУ- Варна;живеe в Добрич;Биляна-2001г.;Никола-2004г.
sof: 1968 набор;ССХУ по ПИ-Сливен;живее в Добрич;Ния-1997г.;Младен-2005г.
spinki: 1976 набор;МГ-випуск 1995г.;живее в Добрич;Ивайло-2006г.
Ted_cat: 27 години;СОУ "П.Р.Славейков";ЕГ - немски;живее в София;Младен-2003г.;Светлин-2005г.
Tedulina: 1979 набор;СОУ "Любен Каравелов";Ветеринарен техникум-випуск 1997; живее във Варна;Християн-2005г.
teis: 1973 набор
TоaJleTHo’naTe: 19 години;ЕГ-випуск 2006;живее в Добрич
@teya: 1980 набор;МГ;живее в Ямбол;Каролина-2004г.
vaniahs: 1980 набор;родом от Хасково;ВИНС-Варна;живее в Добрич;Виктория-01.02.2006г.
Venca: 31 години;живее в Добрич
veselina kalcheva: 1975 набор;СОУ "Климент Охридски";"Академия за музикално и танцово изкуство"-Пловдив;живее в Добрич;Християна-2002г.;Виктор-2006г.
joannav: Валентин-2006г.
yosarian: 1974 набор;ОУ “Ст. Караджа”;живее в София
zuki: 1976 набор;ПМГ;УНСС;живее в София

За усилията по списъка: голямо БЛАГОДАРЯ на anuschka  bouquet

  Нови предложения за заглавия:
В Добрич снегът не дойде, ама поне вятърът да спре - sof
Добрич с мартеници се снабдява, че скоро Баба Марта наближава - НЕВМЕНТЕ
В Добрич Баба Марта чакаме сега, за да донесе ни здраве тя - НЕВМЕНТЕ



 dancingДруги, свързани с Добрич: dancing

ками: набор 1975,съпруга й е учил МГ,живеят в София
yanita: дядо й е бил родом от Добрич, живее в София
рони: съпруга й е учил в ЕГ- випуск 1993, живеят в София
paraplanercheto: съпруга й (набор 1975) е учил в МГ, живеят в София
cvete m: съпруга й Милен е 1974 набор; живеят във Варна


smile3509Албумче за нас Потребителско име: dobrich  и парола: dobrich

Там може да качвате снимки на бебоците ви, а също и снимки от наши срещи!!!

 photoСнимки от нашата среща на 05.01.2006
 photoСнимки от нашата среща на 20.11.2006 и тук

 book   Нашият E-mail: dobrichbebeta@abv.bg  парола: dobrich

Нашите предишни теми:
Добричките мами бутат господа и дами-Добрич 9
ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)
Добричките мами се събират,срещички сформират!(11)
От близо и далече те се връщат вече(12)
Добрич симпатичен град на деца богат(13)
Добрич- ден на града празнуват, учениците школуват(14)
Добрич- ние го красим и често срещички гласим(15)
В Добрич срещичка гласим,дано да я осъществим(16)
В ДОБРИЧ скоро през комина Дядо Коледа пристига(17)
ДОБРИЧ в Коледно настроение, чака Дядо Коледа с нетърпение (18)
В ДОБРИЧ цъфнали кокичета и грейнали момчета и момичета (19)
Добрич в радостни игри, чака сняг да завали (20)
Идва в ДОБРИЧ празникът на Любовта, на която плод са нашите деца (21)
ДОБРИЧ с ново "форумско" дете, чака Баба Марта мартени … те да донесе (22)
Иви  05.06.1975 - 15.03.2006  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Почивай в мир !!! Бог да бди над дечицата ти !!!

# 1
  • Мнения: 217
Ах че е красиваааа! Отново поздравления, Кеми!

Който си е приспал мъжете, ще се заплюе "Пу, първа"....
По повод заглавието, днес моето детенце подарявайки ми цветето, си го дръпна и му счупи "врата", а после го нарони по земята.

Така че:
Русо добричко детенце
Подарило днес цветенце
Но със малкото пръстенце
Му прекършило вратленце...

# 2
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Вчера денят ми беше много опак (дано Алекса и мими кр са имали по-хубав ден). Започна с наводнение на офиса на мъжа ми. После бебето след първото си ядене повърна на фонтан за пръв път и страшно се стреснах. Освен това баща ми ни монтираше нова спалня и целият апратамент беше на вили-мотовили. Успях да се скарам с майка на два пъти, а вечерта като ходих да вземам баткото от детската той седеше на пода и се прививаше от болки в корема. Учителките си бяха заминали и беше останала някаква леличка да ги предава на родителите им (не им се случва за първи път  #Cussing out). Аз се шашнах като го видях. Щях да го водя на солфеж, ама за пореден път пропуснахме и отидохме бегом при доктора. Там влязохме по спешност и даже прередихме едно бебе. Докторът го пипна тук-там и заключи че не е нещо хирургическо (аз за апендесит си мислех, защото през цялото време в колата скимтеше и се превиваше). Каза, че или е ял нещо, което не е трябвало да яде, или е нещо вирусно и че това напоследък било често явление, което особено около празниците се засилвало. Утре пак си е вкъщи под наблюдение. За сега е спокоен, няма разстройство или температура, не е повръщал. Намаза с час игра на компютъра, цяла вечер се жалва, че не му давам лазаня, която бях правила уж да е по-празнично като сме с нашите днес, но той е на диета от солети и препечени филийки. Моля се с това да се размине. Напоследък покрай тия дечурлига ставам все по-набожна. Главата ми не го побира колко глупости могат да им се случат ту на единия, ту на другия, ту на третия за нула време. Но сигурно има нещо не-случайно между повръщането на бебето и неговия корем.
За капак, вечерта като бърсах вече монтираната спалня си порязах дълбоко пръста на един стърчащ пирон, точно показалеца на дясната ръка и сега много ме боли  и е целия обинтован. Нещо всичките ми планове отидоха на вятъра за днес. Дано утре да е по-спокойно.

feel_u: къде ще работиш лятото? Аз познавах аниматорката на Ривиера и работех такова докато бях на стаж във Франция. Доста забавна професия, особено за творческа персона като теб.

кеми:
за детските обувки. Пробвала ли си в магазинчето на втория етаж на завод Добрич? Ние напоследък само от там им купуваме обувки на малките. Винаги има какво да си избера (е, последният път беше преди няколко месеца, така че не ми е съвсем актуална информацията). Доста им бяха понадули цените, но моделите са хубави и качествени. Не знам дали е ставало въпрос за този магазин тук, той малко на склад прилича де, но както казах си струва да се види.

# 3
  • Мнения: 217
Леле майко, Фапуа, не ти е било ден!

Дано да е било нещо временно при бати - някоя по-кофти храна и да няма връзка с повръщането на Десислава...
А иначе за аниматорската работа - и двамата с мъжо сме на Албена. Ако познаваш някой кадърен аниматор, пращай го насам, че не сме си събрали екипа още  Grinning




# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро на новата темичка!!!!

Много хубаво, браво.

Лек, спорен, усмихнат и здрав ден на всички!

# 5
  • Мнения: 377
Добро утро!Хайде на по кафенце!Браво Кеми отново супер изпълнение!Ех ама как започва моя ден само, съветвам ви който има излизане да си приготя шалове, шапки, ръкавици, чадъри. и др.За йогата наистина ще се опитам дано да дойда дано да успея след като заведа Гого че съм малко далечко от там.Лек и спорен ден на всички и дано денят на всички е по-добър.Вчера май на много хора не им е било ден!

# 6
  • Мнения: 377
Венера Диди изчисти се кутията на личните!

# 7
  • Мнения: 643
Кеми, много задобряваш мила с пускането на темите. Браво, все по красиви стават!
Днес май кофти ден а? Ми така е, даже може и кожусите да си извадите, че като се знам каква съм, може и някой сняг да дойде. За което може и да сте ми благодарни, защото повечето от дечковците горките, така и не видяха сняг. Hug

# 8
  • Мнения: 3 810
Браво! Супер темичка!
feel_u, не спираш да ме свайваш! Hug
fapua, пожелания да нямаш повече дни като вчерашния! Дано нямам косвен принос...
Аз пак  Mr. Greenще досадя с:

Актуализирана програма за месец март:

3(Амарена)- ден за благотворителност, Хомеопатия, аранжиране(внимавайте с десния крак)
4(точка, геомар)- Ще ви подгони куче- малко е, не се бойте! Карайте внимателно и ще получите играчка от играта на Памперс
5(мама_Блу)- помислете за ъпгрейд на вашия ПС
6(мими_кир, Алекса)- дори и да не кърмите- предложете на детето си порция мляко, ще сте във Варна и дано не се разболеем пак
7(габриел2, аниджи, ар4ела)-премерете температурата си, вземете хомеопатични, времето ще е като в чужбина, купете си куканки и кококали
8(теа)- внимавайте да не се заразите от котешки вирус. Ще започнете с уроци по немски.
9(Ем4о, соф)- ощипани, ухапани, но все пак идете на изложба
10(Ани_джи)- очаквайте крошета, ако не- да ви е Горчиво
11(Сисолита, кеми)- мнооого агресивен ден, да го предвидим за фризьорство и козметика, яжте и спете колкото се може по- малко
12(фапуа)- време е да помислите за създаване на следващо дете
13(Спинки)- не знам защо, но ще си стоим цял ден вкъщи
14(Фийл_Ю)- много слънчев и усмихнат ден
15(натали_бу)- време е да разрешим проблемите със запека и бактериите
16(гала81_81)- намалете маргарина в закуската на детето
17(кремио)- ден предвиден за организация на срещи
18(диММ)- вече ще живеем на друго място
19(Чеча)- дано грип- а ни отмине
20(диди_деми, дзори)- сгответе нещо вкусно, внимавайте да не ви откраднат колата
21(Хебменте)- Ден за подстригване и кърмене в градинки
22(теис)- Потърсете ново жилище, поспортувайте и свалете 1кг.
23(Aнушка)- много уравновесен ден, запазете си час за мамографски преглед
24(ВЕНЕРА_ДИДИ)- не плачете, а шофирайте внимателно

# 9
  • Мнения: 1 959
Тук днес е пролетно времето около 10-12градуса 9:11часа очакава се да се покачи и до 14 градуса.Нали си избрах 7.03 бързам да дам очет.Лек ден и челувки на всички

# 10
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Feel_u, всичките ти писанки са в стил "Хичкок", даже и стихотворението на детето. Kaкви ли ще ги измисляш като аниматорка. Може да заведеш групата да изкопае чувалите. Mr. Green
Щеше да ми пращаш един хороскоп, да ти напомня. Grinning

Fapua, много ти върви. Дано баткото да е по-добре днес, че и малката.  Praynig

Изпече най-накрая, но пак си е студеничко, така че да се надяваме, че няма да прибегнем до хомеопатията.

Момичета ще празнувате ли някъде 8-ми Март или всички ще са подомашно?

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 193
Dобро утро,момичета Heart Eyes
Кеми,темата ни е много хубава!
Феел ю,наистина много е увлекателен раазказа,браво.
Алекса,честит рожден ден на патерица.Много здраве и щастие ти желая!!
Вчера излязохме,но бързо посъжалих,мноого студено беше.Незнам днес как е,уж казаха,че ще е по-топло.ама направо незнам да излизаме ли newsm78Офф ама така искам да е лятоооо..
За утре ,незнам,ще чакам да бъда изненадана от мъжа,аз само ще стоя и ще чакам LaughingА пък в краен случай,едно женско излизане с приятелки Hug

# 12
  • Мнения: 531
Започвам с поздравленията:Кеми, пускането на нови теми остава изцяло в твои ръце Grinning
Феел ю,мислех да седна с хубава книга на канапето,но не стана нужда Laughing
Точка, аз те видях вчера, мисля, че беше само с кученцето.всеки път те виждам, но не смея да ти се обадя, дори дъщеря ми те познава.
Така, така...какви неща са се случили тези дни...
На пострадалите и болните съчувствам,
рожденниците-поздравявам,
на други-искрено се забавлявам... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 107
Може би ще подкрепите написаното от авторът на долната тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170967.msg3374051;topicseen


Приятен ден.  bouquet

# 14
  • Мнения: 163
Кеми   bouquet
На мен май ми се размина разболяването...само снощи имах малко температура, но за сега положението е овладяно.Сега друг проблем ме притеснява.Моята госпожица не е акала с днес 3 дни  Sad....на колко дни е нормално ? newsm78.....Напоследък беше започнала на 2 дни по веднъж .....и сега се чудя колко да я чакам ...и да прилагам ли термомерър?....до сега не ми се е налагало и не зная...за това ще съм благодарна на няколко съвета.

Общи условия

Активация на акаунт