Бактерии в урината?

  • 648
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Кажете нещо повече,как се лекува?Опасно ли е?Дъщеря ми е с такава диагноза и съм притеснена.

# 1
  • Мнения: 651
 newsm17
упорити са, опасни.. newsm17

# 2
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Голямата ми дъщеря имаше миналата година. Няколко дена поддържаше висока температура, без други симптоми. Изисках да й направят пълна кръвна картина + изследване на урината и тогава цъфна бактерията. Предписаха й антибиотик, пи го 8 дни и това беше.

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Предполагам, че е направена антибиограма. Следователно, лекувайте с посоченият в нея антибиотик.
Синът ми имаше Протеус и Ешерихия коли, когато беше на 1,2 г. Пи 7 дена Зинат и това беше.
Спокойно, с подходящия антибиотик ще мине, но непременно трябва да се лекувате Peace.

# 4
  • Мнения: 741
Опасно е само ако не се лекува.Иначе се прави антибиограма и с подходящия антибиотик се излекува

# 5
  • Мнения: 3 116
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

 Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 651
В обикновенна урина ли ги изолираха?

Пуснете стерилна 2 или 3 дни подред, че често обикновенната урина я замърсяват в лабораториите и излизат бактерии там където ги няма.

 Heart Eyes
да! и при моите вече чудесни резултата нефроложката каза, че те не значет нищо..изследванията на стерилна урина потвърдиха, няма развитие на такива..

Общи условия

Активация на акаунт