Номерология или врачки ?

  • 654
  • 12
  •   1
Отговори
Бихте ли споделили впечатленията си и дали бихте ме насочили към кое да се ориентирам ? Имам сериозен личен проблем и съм пред голяма дилема . Ще се радвам ако ме насочите или пък ми дадете координати на някои .

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
Мила , а мислиш ли , че като отидеш на врачка тя че ти разреши проблема.
От личен опит знам , че тези хора само лъжат, налучкват и се опитват да ти вземат повече пари.
Моят съвет е : Стегни се и си вземи решение сама, поне ще знаеш че си е лично твое Peace

# 2
  • Мнения: 3 423
Мила ,
Стегни се и си вземи решение сама, поне ще знаеш че си е лично твое Peace

Милата иска да съзерцае отблизо
нечий гадателски мустак, иска да
се срещне със загадъчното, така
да се каже, пък ти й подливаш вода.
Аз гадателки съм виждала за последно
пред храма "Света Неделя", обещават
всичко да ти кажат, ма, како, но дали
наистина са способни, не знам. При
всички случаи ти пожелавам да се
разреши сериозният ти личен проблем.
Със или без гадателки.

# 3
  • Мнения: 239
Баце, нали знаеш как има цяла една индустрия свързана с гадателството по звезди, планети и тъй нататък. Май астрология се казва ама не съм сигурен ако се сещаш в кое може да е сигурен човек когато става дума за бъдеще, а?

Както и да е, наскоро откриха, че една планета не е планета всъщност или обратното, не помня, та с две думи всичките схеми на тия с планетите и звездите рухнаха тъй като една от тях даде фира и промени статута си. Много ми беше интересно как никой не обърна внимание на този факт.

Гадателките/врачките обикновено играят паралелно 2 игри - знаят нещо за теб и форсират на макс по темата и също така 'познават' някакви неща, които се случват на повечето хора в една или друга форма. Дори и да не срещнеш мечка в бъдеще както са ти предсказали, един ден ще разлистиш вестник и ще видиш снимка на мечка, която гледа точно към теб. Хората с по-крехки психики са склонни да верват - виж само какви хора избираме през цялата си история след Хан Крум ако се сещаш.

# 4
  • Мнения: 3 674
Бихте ли споделили впечатленията си и дали бихте ме насочили към кое да се ориентирам ? Имам сериозен личен проблем и съм пред голяма дилема . Ще се радвам ако ме насочите или пък ми дадете координати на някои .

Нито едното нито другото...но клоня към нумерологията... но за врачка,абсурд.Никога не бих отишла,не вярвам че врачкатa би ми решила проблема....просто не си падам по врачки и баячки.

# 5
  • Мнения: 1 455
Нумерологията е много интересна,поне за мен,стига да намериш човек,който я е изучил.
На врачка не бих отишла,а колко народ се лъже не е истина Tired
Пожелавам ти да излезеш от този проблем,без проблем Grinning

# 6
  • Мнения: 1 629
и хороскоп, бих добавила.
комбинирай.
посъветвай се и със специалист - психолог.
Но, ако питаш мен, иди и си пусни анонимна тема в ДИС. Там са капацитетите по семейна терапия, право, финанси, каквото се сетиш.
Успех!

# 7
  • Мнения: 226
Аз на скоро посетих една врачка с мисълта преди да вляза че ще ми каже пълни глупости,но се оказа че ми каза всичко от -до.Бях изумена  smile3521Тъй като не вярвах на такива неща.
Гледаще ми номерология,карти таро и кафе.Мога да кажа напълно искрено че тази жена ги умее тези нещалКаза ми че доста дълго време се е занимавала с това преди да започне да се занимава.Ако те интересува пиши на ЛЧ

# 8
  • Мнения: 17 546
Не залитай по такива "науки", а поговори с умни хора за проблемите си! Там ще намериш отговори на въпросите си. Врачка за мен е вредно нещо, а нoмерологията е истинска наука, която владеят много малко хора истински и ще те заблудят най-вероятно, ако някой ти каже, че е нумеролог!

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 10:21 от Кристал

# 9
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
В отговор на въпроса-БОГ,или по-то4но в себе си.Другото е вятър и мъгла.
Успех в ре6аването на проблема! 

# 10
  • Мнения: 4 068
Нито едното нито другото. Ако беше жива Ванга да идеш там, но след като ня я няма......вярвай в себе си  и давай смело напред.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 498
От двете по-добре избери номерологията...все пак се уповава на конкретни неща, но имай впредвид , че тя ще ти даде само насоки за размисъл и тенденции които преобладават при теб в този период от живота ти....решенията трябва сама да взимаш.
Успех , каквото и да решиш!

Общи условия

Активация на акаунт